Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Juuj, tegnap azt a Prada...

Juuj, tegnap azt a Prada cipőmet vettem fel egy Elit buliba amit már a multhéten is :S Szerintetek ez most vér ciki?!

Figyelt kérdés
Annyira depis vok, de tőkre kiment a fejemből h azt a Prada fekete tűsarkumat vettem fel a tegnapi buliba, amit a multhéten is :S Biztos vagyok benne h az egész suli rajtam rőhőgőtt :S nyugatassatok meg h ez vmi átmeneti elme zavarnak a jele, h ezt a végbe menő bűnt tettem??? :S de most komolyan nem vicc, ez ciki???
2010. okt. 31. 02:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jajj emlékszem mikor zimány linda mutogatta valamelyik műsorban a gardrobját és akkor elővett valami ruhát és elnyávogta, hogy már sajnos nem tudja többet felvenni mert már 1x volt rajta (-.-)'

az ilyenektől kiborulok.. :D

2010. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem az mutatja ki hogy atmeneti elmezavarod van, hogy felvetted ugyanazt a fekete tusarkudat ketszer, hanem a kerdesed. Szerintem senki nem nezett a labadra, mehettel volna mezitlab is. Lehet hogy nem atmeneti elmezavarod van, hanem orokos? Most komolyan, a kerdesed ciki, egy nagy baromsag. (Prada, kinai modra?)
2010. okt. 31. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez humor kategóriában van :D Nem kell ilyen véresen komolyan venni :D
2010. okt. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátnőm, aki egyszer azért nem jött bulizni, mert csak olyan ruhája volt, amiben már egyszer volt :D
2010. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hülye sznob :D
2010. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ohhh milyen kis butuskák vagytok :) nem kell egyből extra morcinak lenni, mert irtam egy kérdést (: csak normális válaszokat vártam... de hát mindegy puscsykaa (LLL)
2010. okt. 31. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Úristen!Hogy tehettél ilyet? te nem vagy normika!

Cöhh , tiszta béna vagy!Én soha nem venném fel 2 szer ugyanazt a rucit!

Lúzer!Háh, de jó növeltem a népszerűségemet!

Na puszcsy!

ha jóvá akarod tenni akkor:Égesd el az összes olyan rucit amit már felvettél!

És vásárolj 2000000 Ft fölött!

Na cupp! :) (Ł)

2010. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hogy tudsz így élni?? én a helyedbe már rég levetettem volna magam egy tízemeletes tetejéről...
2010. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tudtam én h ciki :S:S ajjjjj ez most oan de oan roszcsi :( de ha leugrok a 10ikről talán elterelném a figyelműket a cipőmről, és más lenne a téma :D ez yoo, teccik,és akkor lenne okom megkérni az apucit egy ujabb műtétre :D ezzz naon cukcsi, kősy a tanácsot

puszcsyka (LLLLL)

2010. okt. 31. 22:10
 10/13 anonim válasza:
Eleve hogy lehet olyan tré cuccot felvenni -.-"? Az oké ha kimész sétáltatni a kutyát a kertbe, de buliba... Te egy szégyen vagy. xD Amúgy ha el akarod kerülni, hogy még egyszer ilyet tegyél, akkor dobd ki, vagy jótékonykodd el. Az menő, és kompenzálja hogy ezt tetted.
2010. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!