Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vidíts fel! Mesélj egy megtört...

Vidíts fel! Mesélj egy megtörtént poénos történetet! (? ) : P Légyszi!

Figyelt kérdés
Köszi, ha megteszed! :) :D (L)
2010. nov. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Ez jutott eszembe:

-Pár órája aza gondom hogy nem csörög a telefonom, amikor hívnak.

Ericssonom van...

- Valószínűleg bekapcsolta a néma üzemmódot. Lát a kijelzön egy áthúzott hangjegyet?

- Igen, de nekem nem ez a gondom hanem amint mar mondtam...

- ..de ez lesz a gond. Próbálja meg hosszan nyomni a CLR gombot, így kikapcsolja a néma üzemmódot...

- ..jó, jó tudom ezt már próbáltam értek annyira ehhez a telefonhoz, higgye el..

- Értem, akkor legyen szíves a piros NO gombot megnyomni...

- Most így beszélgetés közben ?

- Igen.

- Jó akkor most megnyom...

- Jó napot kívánok! Megpróbálom beütni a pink kódom de csak csillagokat látok!

- Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat fog látni.

- Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be???

- És Önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám?

- Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok miben segíthetek?

- Maga nem az automata?

- Mit gondol?


XD

Remélem sikerül!-)

L

2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darklight ***** válasza:

Megy a nyuszi az erdő szélén-> leesik, vagy mégse? A reklám után megtudhatjuk ;)

-reklám

-ajánló

-közérdekű közlemény

-folytatódik-> aszitted mi?

-reklám vége

Nemnem visszapattan, mivel a reklám alatt betettek alá egy trambulint ;)

2010. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Darklight ***** válasza:
És boccs az offért :DDD
2010. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úristen Darklight!!! Nagyon beteg... XD LOL
2010. nov. 2. 15:27
 5/7 Darklight ***** válasza:
49%
óóó köszönöm, most találtam ki :D
2010. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az osztályunkba a fiúk kicsit pihentek, így a Pákótól hallott "TUCSOK" szót hatalmas betűkkel kiírták a táblára. A kréta elfogyott, a tanári asztal krétaporos lett, de ők boldogok voltak. Felültek a hátsó padokra, és onnan fényképezgették a művet. Erre benyit a tanár, a fiúk a helyükre mennek, a tanár pedig levágja a füzetét, meg a naplót a földre, azok szétesnek, és az idegbajos meg elkezd ordítozni:

"A k.rva anyátokat b.sszátok meg a tucsok hátán, mi a f.sznak kell pocsékoni azt a r.hadt krétát? R.hadjon meg aki kitalálta! (ezt ordítva, a padot ütve) Most pedig üljetek le, és vegyétek elő a munkafüzetet, nyissátok ki a házinál. (ezt nyugodtan, ülve, halkan, mosolyogva.)

2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én faterom egyszer megette a kutya moslékját! Anyu mondta neki, hogy az ebédje a spájzban van piros lábasban a lépcsőn. Apu persze, hogy a piros fazeket kotorta elő a lépcső alól. Meg is melegítette, el kezte enni, felkeverte a levest, és mákos tészta volt az alján! Akkor lett neki végképp gyanús a dolog, amikor szalámivéget is talált benne! De azért evett belőle egy jó adagot. Na ezen mi hetekig röhögtünk!!!
2010. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!