Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljunk, ha látunk az...

Mit csináljunk, ha látunk az út szélén egy részeget?

Figyelt kérdés
???
2010. nov. 4. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Fordítsd el a kormányt :P
2010. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugy erted hogy a foldon elnyulva?Mi egyszer kb 3eve mentunk autoval surun hullott a ho es alig birtunk megalni mert ott fekudt az ut kozepen egy pasi,megaltunk es a parommal bevonszoltuk a jardara es felultettuk a lepcsore akkor tert magahoz aztan kozolte hogy hagyjuk beken mert haza igyekszik:)Ha nem cibaljuk be tutira eluti valaki,ezert szerintem az a helyes,mert lehet hogy meg egy alkeszt is szeret es var valaki otthon:)
2010. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A féknyom határozottan jól áll neki!
2010. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hol máshol menjen egy ember, ha nem az út mellett, még ha részeg is. talán túrja magát a föld alatt hazáig??
2010. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én mindenképpen odamennnék.Első látásra messziről nem is biztos, hogy részeg, lehet, hogy más baja van.Megkérdezem, hogy van, segíthetek-e neki.Ha elküld a csudába, hát így jártál.De ha baj van, segíteni kell.Ha mondjuk nincs eszméleténél meg légzésvizsgálatra sem reagál, újraéleszted..na ilyenek..
2010. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja oda kell menni hozzá azt megkérdezni:

Na mi van napozol? :D

2010. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ha felhős az idŐ :O

Bár ha részeg.. xDDDD

2010. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elkezdünk örülni.

A jelek szerint közel a kocsma.

2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Anno, még a régi szép időkben egyszer sielésből hazafelé, elhagyva a határt, az első falvak közül az egyik végén feküdt az úton egy mata részeg fószer. Majdnem átmentünk rajta. A haverokkal voltunk kisbusszal, tehát egyből beugrott, hogy miután világát sem tudja, elvisszük a bringájával együtt. Betettük a buszba és felhoztuk Bp.-re.

Kiraktuk az Osztyapenkó szobornál, félreálltunk és megvártuk míg felébred. Eltelt jópár óra mire magához tért. Majd' megszakadtunk a röhögéstől, mert a pasi folyton csak a szobrot, a lábát és a bringáját nézegette.

Én vissza akartam volna vinni fatornyos kis falujába, de a többiek szerint ez jó lecke lesz neki. Odamentünk, elmondtuk, hogy mi történt és otthagytuk. Nem tudom, hogy hogyan jutott haza. :)

2010. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pisáld le XD
2010. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!