Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed eddigi legjobb...

Mi volt életed eddigi legjobb vicce vagy leghumorosabb (legkínosabb) története?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Masoknak vicces,nekem borzalmasan kinos amikor befostam a Nyugatinal.A derekamra kotott pulcsival probaltam leplezni,nyilvan keves sikerrel.
2010. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ELsö: :DDDDD
2010. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de dilik vagytok xd legkínosabb esetem...nekem nincs
2010. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elcsúsztam egy nagy adag kutyafosban! Halál komoly!

Mentem haza esős időben,nem vettem észre és puff el is estem...De azért egy jó van a dologban,hogy csak a cipőm lett szaros!

Páran röhögtek, gáz volt!

2010. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
háát sok ciki volt pl 1X magamra borítottam a spenótot az ebédlőben xDaz még nekem is vicces volt de komolyan tök gáz volt a nap hátralévő részében retkes farmerban derékra (fordítva!) rákötött spenótos kardigánban voltam meg a leg kínosabb ma volt kb 2-órája vicces sztem nem votl de hát kínosat is kértél és végülis votl aki ki nevetett... a karácsonyi osztály buli a húzásnál rohadt cikivolt alig votl pénzem mert a családnak vettem épp 1-2 nappal elötte karácsonyi ajándékot mikor kitalálta az osztáylfőnök h húzzunk non boldogvoltam nagynehezen összekotrok 1 kis pénzt karácsonyi ajira 1 átkozott kulcstartót tudtam csak veni :@ féltem is miatta de az ofő mondta h hát senkise vegyen nagy ajándékot csak kis bögrét tollat stb.. nah jólvan megnyugodtam de kellet vinni rágcsátis kb 100 ft-m maradt abbol semmit nemlehet venni na mind1 apám kitalálta mert h nemvolt othon h váltsam be az üvegeket de rossz boltba mentem nem volt időm visszamenni ezért 1 csomó üveggel és 1 kibaxott kulcstartóval meg 1 icipicipici csomag pereccel beállítok meg jött velem egy osztálytársam is aki persze egyböl midnenkinek elmondja h mien csövi ajit vettem az még nem minden be se volt csomagolva és midneki szép nagy díszes csomagolásu értékes(ebb) nagy ajikkal jött nah basszus kértem segítséget 1 osztáyltársamtol az adott 1 zacsi csipszet xD na így jobban nézet ki 1 picit csak nekem épp még cikibb volt na megjön az ofő én meg adigra már attolis beparáztam h az enyém nicns becsomagolva megkérdezem h nagyonagyonagy baje h nincs becsomagolva nah f@szom tudja hogy de ebböl levette az ofő h mi a helyzet felvitt a terembe a többieket kizárta adott csomagolópapírt 2 színes tollat( arany ezüst) és csokit öszecsomagolta ... nah egyböl midnenki levette volna h mi a helyzet de ettöl nemkellet tartanom mert úgy jöttek rá h végignézték az egészet mindenki rajtam röhögött xD engem emg persze a sírógörcs kerülgetetta mégcikibb az h én meg fülbevalót kaptam 3at is D"= hát ez volt a legcikibb bocsi h ilyen hoszú lett de ennél már csak az lenne a cikibb ha ezt vmelyik osztálytársam elolvasná xDDD áh úgyse de én non parázok
2010. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na előző vok újabb kínos sztorik am kb 1-napig max 2 ember csesztette a karácsonyi miatt de őkse miután elmagyaráztam a helyzetet sikeeeer ^^ nah de most nemrég vhol hallotam vagy olvastam vagy már nemtom h hogy de van ez a fos kicsit szivatós vicces kérdés (nemondom el melyik mert egyböl felisemritek) ős régi de szinte senkisem ismerte eddig az iskolában mindenki nevetett rajta stb... nah oda jön az 1-ik évfolyam társam mondomneki szia te akit bírok mert adotnekem (má nemtommit általában pénzt mondtam) erre ő mit? ( vmi hasolót kérdezett) mire én jah nem te voltál akkor neked a kurv@ @nyádat nem fogta fel a viccet de nem az votl a ciki hanem h oda szól a haverja(ő sem értette)te ne @nyázzál! aztán mondja akinek mondtam(mivel hogy van 1 ikertesója!) te ez azthiszi y-vagyok mondja a haverja ez nem az y ő x mondom nem vok vak -.-" (azért meglehet őket különböztetni és a ruhájuk sem egyforma)mondom ez 1 szivatás akart lenni csak nem jött őssze vagy vicc v mitomén már mitmondtam és ezt sem értették gondoltam akkro elmagyarázom a másiknak az legallábbmegértette csak épp nekem volt rohadt kínos wááááááááááááááááááááá jah és még valahol hozzá tettem azt is h ma ilyen @nyázós napom van ami igaz ez is elég vicces volt mert az ébresztő órámat már nemhasználom csak arra h mutatja az időt mivel megzakkant és ősze vissze csörög 7-órátol kbfél kilencig eddig 8 percenként csörgött ilyenkoris néha elkáromkodtam amgam de ezen a 2-héten szinte azt is elfelejtettem mi az az alvás szóval gondolhatjátok mikor még 5 percet pihenn iakartam(1. óra elmaradt..) megszólalt de nem a megszokott időben ma kiszámíthatatlanul csörögött ősze vissza és kb 3 percel késöbb megszolal ezen az éles sípoló hangon mondoma kurv@ @nyádat kb fél perc múlva megint mire én baxd meg a kurv@ @nyádat nagynehezen felkelek megint csörög néhány perc mulva elkiálto mmagam a reggel csöndjébe A KURV@ äNYÁDAT MOSTMÁR KU$$ LEGYEN és ez egész reggel így ment még fogmosás közben is.. és ilyen volt az egész napom is reggel bemek nemtalálok senkit csak 1 embert kérdezem a többiek? mire ő nemtom én b+ tehetség gondozás volt (utálom azt az órát) mikor ez kiderül: @nyádat tesi órán kézen állni kellet én ANYÁTOK@@@@@@@@@@T(estem el ilyen idétlenül miközben a hajamon térdeltem nem volt kellemes élmény) most csak kiemeltem párat de vagy 1.000.000 ilyen volt szóval most kimek a boltba veszek csipszet és megnézek 1 filmet és megpróbálom elfelelyteni ezt a napot ha bármi ciki történik majd leírom na mársi történt habár ez nemciki de elakartam külden ia választ de nemtom mert csúnya szavak vanna kbenne -.-
2011. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen xD utolsó sírtam az első történeteden :'D hallod felvehetlek msnre (privátban irhatod) hogy feldobd néha a kedvem? :'d meg élménycsere... :D

L13

2011. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző azt itt is lehet :) és újabb ciki történet.. apám kérdez ki angolból és megint ilyen össze vont szavak voltak de msot 3 szót vontak össze(jól megtanultammert már mostsem tudom mi volt az a szó) vmi we meg vmi r betüs és a 3. meg összekevertem mindent meg ezenkívül még nemto mhogy de hosszas gondolkodás után felkiáltok: HÍV! rájövök h mitmondtam és elkezdek az asztalon fekve röhögni apám meg: azt a kurv@
2011. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!