Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kedvenc kérdésetek?

A kedvenc kérdésetek?

Figyelt kérdés

fel szeretnék tenni egy új kérdést de nem tudom mi legyen az

írjátok le h nektek mi a kedvenc kérdésetek?


2010. nov. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
kamu kérdést minek teszel fel :?
2010. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hogy tudnék két nap alatt 30kg-ot lefogyni?

11 éves vagyok 31kg de olyan nagy a hasam. Ha sok káposztát eszek ami ugye negatív kalóriás akkor sikerülhet egészségesen? És mi van a zsírt izommá alakítással? Úgy hallottam az nagyon hatásos, hogy mind a 8 kockám látszódjon. Olyan husi vagyok... kérlek segítsetek!

2010. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ha ezt a kérdést meglátnám tuti megkeresném az illetőt és sz4rrá verném ;)
2010. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nem kamu kérdés halálosan valódi
2010. nov. 6. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
halálosan fontos az, hogy kiírj egy kérdést, amit mások tesznek fel helyetted?..nemmondom kreatív vagy...amúgy a kedvenc kérdésem: hálo..jónapot ön telefonált az eheti ötös lottó nyeremény ügyében, melyik címre küldjük munkatársunkat, hogy elintézzük a formaságokat?
2010. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!