Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami jó ötletetek, hogy...

Van valami jó ötletetek, hogy mi jót csinálhatnánk zene órán ami mellesleg vicces?

Figyelt kérdés
Van egy zenetanárunk, aki soha nem tart órát, így mi hülyéskedni szoktunk. Játszottunk már megasztár ami olyan szempontból volt vicces, hogy elkezdett az egyik osztálytársnánk énekelni és én meg azt mondtam rá, hogy megvan benned az X!:)) xD Meg asztro show-ot is, és épp azon gondolkoztunk, hogy ki tudd nagyobbat hazudni xD. Így lehet nem tűnik viccesnek, de ott akkor az volt. Szóval kéne egy pár ötlet a holnapi napra. Hülye válaszoktól kíméljetek meg, köszi.
2010. nov. 8. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mónika show helyett norbika show-t is xD
2010. nov. 8. 19:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gálvőgyi shau, kész átverís, győzike shau, jakupcsekk shau, szex faktor, józsi barát, a leggyengébb láncszem, dáridó lagzi lajossal, big bráner - ezeket remixeljétek, nagyot fog durranni.
2010. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

xDDD


Köszi megy a zöld mancs xD

2010. nov. 8. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
nőjj fel az is elég vicces
2010. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hallgassatok death/black metalt, és ha erre a tanár kiakad, majd mondjátok, hogy köze van a zeneórához és kész :)
2010. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 M@x ***** válasza:

Legyen ValóVilág!!xD

vagy játszatok el különböző vicces szitukat!

2010. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szilvás buktát, mert azt szeretem:-)

Amúgy szerintem vigyetek be gitárt, dobot stb. és zenéljetek.

2010. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!