Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mónika show legdurvább jelenet...

Mónika show legdurvább jelenete. Gyerekek, nem tudok róla leakadni:D Vannak még fanok rajtam kívül? Hasonlót tudtok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amikor az öreglány megtépi a fiatal csajt? Ekkora hisztit egy 60 éves vén majomért?! Chh.. De amúgy jó is, én is sokat röhögtem rajta. xD
2010. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

NEkem az a kedvencem mikor a vén c.asszony a nemtom hány évvel fiatalabb férjét szidja :D vasvillára szedlek, szétkaszabollak haha

Ilyet mint te európa nem b...szott.. hahahaha

hihetetlen..

2010. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit eltúlozták a dolgokat a készítők, mert a klipp nagy részében inkább borulnak, hol a vén p..csa, hol meg a vetélytársa, aztán kivezettetik, ott óbégat egy órán kersztül, nem tudom ebben mi a legdurvább.

Én sokkal brutálabbnak tartom azt, ami a Joshi barátban volt a múltkor.Ott egy nő tépi meg a férje szeretőjét, de úgy, hogy az elején berohan, 2 nagy füles kapásból, közben 2x 3x hasbarúgja a lotyót, közben ő maga is elperecel.:)

Jah, állítólag kitépett egy hajtincset a felbőszült nő a másik hajából + egy fülbevaló is bánta.

XD

2010. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az idegbeteg bézbózütő mindent visz
2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a mágnesp***ájú franciak***án röhögök mindig jókat: http://www.youtube.com/watch?v=yNZ-mTMpQrU#t=43s
2010. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YWr4_3Y05hY


Íme egy csokorral; benne van a hasbarugdalózos - hajtépős cigány asszony is.

XD

2010. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mágnesp*cs*jú franchik*rv*! Ezt nézd meg! Na meg a Te g*c* remixet!
2010. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!