Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek ha álandoan a...

Mit tegyek ha álandoan a suliba történelem órán rámjön a röhögőgörcs? Alig bírom visszatartani

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi olyan vicces?
2010. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Rám is rám jött állandóan! Kaptam is érte egyest rendesen de nem tehettem róla!


Amikor felteszi a tanár a kérdést, hogy

- Valaki tudja, hogy milyen kapcsolatban állt a tanácsköztársaság a kormánnyal?


1 gyerek jelentkezik. A tanár:


- mondjad fiam!

- Tanárnő! Én tudom: szerelmi kapcsolatban álltak! (szerinted nem visítottam...)


A tanár:

-Hülye vagy fiam lerajzolom a táblára a kormány felépítését és kapcsolatát a tanácsköztársasággal.

(Amikor a tábla felé fordult akkor csattant a májkrémeskenyér a táblán...)


Te nem röhögnél?


Ha egyest ígérnek akkor sem röhögnél???


Na látod! Ezért 20 éve is 1-est osztottak:):):)

2010. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

xD én azon röhögök mindig, hogy a tanár megnyomja a "t" betűt!! pl azt mondja "helyett" az úgy hangzik mintha legalább 10 t-betűvel mondaná...

vagy a "t" betű helyett "cs" betűt mond xD és az annyira vicces az egész osztály szakad a röhögéstől XD

2010. nov. 15. 20:31
 4/8 M@x ***** válasza:
amikor rád jön a röhögőgörcs akkor kérezkedj ki vécére és röhögj ott!
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
m@x iagazad van, akkor nem a töriterem, hanem az egész suli fog visszhangozni a röhögéstől..
2010. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mit szívsz? Nekem is kell.
2010. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek egyáltalán nem is viccesek... :S
2010. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 konnerth ***** válasza:
Kinek mi a vicces...engem az röhögtetett törin meg angolon is(ugyan az a tanár volt) hogy: Néma kuss a teremben és egyszer csak egy kisebb kacaj jön az utolsó padból. A tanár abba hagyta az írást a táblán majd ha nem hagyta abba a nevetést akkor eldobta a krétát a gyerekhez...de csóri olyan bénán célzott hogy egyszer megrepett a képe a teremben...hát akkor olyan szinten kitört a röhögés hogy utána már kirohant a tanár a teremből és csöngetés előtt jött vissza XD
2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!