Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen válaszokról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 19. 22:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
am érdekes de te válaszoltál rá pffu kiírja!-.-˝
2010. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az egyetlen értékelhető, bár kétség kívül morbid poén az nem válasz, hanem a haj divatos kérdés után a google hírdetés. Az rendesen odab@sz!
2010. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

tegnap 14:11: Csak úgy szólok, hogy itt te vagy az egyetlen kocka, ezen éled ki magad ahogy látom. Nagyon röhejes vagy mit nem mondjak. Ugyan ki hiszi el, hogy nem te írtad ezeket? Mindegyik nevében benne van, hogy Dancsi szóval eléggé lebuktál és még próbálod mentegetni magad :D

Röhej vagy.. nem lehetsz több 12 évesnél..


16/L

2010. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Plusz az ügye fel se tünt, hogy mindegyiknél kivan írva, hogy "Ezt a választ te írtad".... szánalom :D
2010. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17.01 ott a pont!
2010. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Csak halkan jegyzem meg,hogy már voltam párszor az évfolyamom legjobb helyesíró.Csak azt nem tudom megérteni,hogy attól miért leszek rossz ember ha itt nem figyelek arra,hogy írok.Cseeeeeeeszettül undorítóak az ilyen emberek,mint Te !:) pedig még normális is voltam szal csak azért felfoghatatlan .Gondolom fészbukra meg msnre is tökéletesen írsz...de ha tényleg..és tizenéves is vagy akkor valami elfuserált ronda stréber majom lehetsz :)

csókok

2010. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
tizenöt harminc voltam ehh
2010. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
visszaírni már nem mi ? ehh :)
2010. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!