Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólsz ehhez hogy jellemez...

Mit szólsz ehhez hogy jellemeznéd aki kitalálta?

Figyelt kérdés

Facebookon a lányok között ez az üzenet terjeng:


Küld el ezt a mailt mindazon barátnődnek, akikről úgy hiszed, hogy szivesen részt vennének a játékban...mi szeretnénk megint egy kicsit a pasikat idegesiteni...ha te ma szerelmes vagy, akkor ird fel az üzenőfaladra, hogy 10cm..ha jó a kedved, akkor irj fel, hogy 15cm...ha ma romantikus hangulatban vagy, akkor 18cm...ha mérges, akkor 19,34cm...ha szomorú 20cm...ha már egész nap kedved van ölelkezni, és szexelni, akkor 25cm...ha egy pasi tetszik neked, akkor 26cm...ha ideges vagy akkor 28cm...ha kedved volna vásárolgatni, akkor 30cm...Figyeljük meg, hogy a pasik, majd miként reagálnak, és milyen beteg és perverz következtetéseket vonnak le...FONTOS!!! Ha valamelyik barátnődnél ezt a státuszt látod az üzenőfalán, fejezd ki tetszésedet!!!!!...és nem elfelejteni lányok!!!!, ...hogy a pasiknak egy szót se!!! :DDDu.i.:nagyon tetszik :D:D hát ezt a mailt kaptam bnőmtől:)ezt jelenti:)


2010. nov. 24. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de ünneprontó fajt vagyok
2010. nov. 24. 22:42
 2/11 A kérdező kommentje:
*a
2010. nov. 24. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
eza kérdés kb, 30x volt már itt xD nagyon ötletes...:D
2010. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan hülyeség
2010. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt kitalálta az valami nagyon buta ember lehet.

Komolyan, már fáj, amikor ilyen butasággal találkozom.

Egyre kevesebb az értelmes ember a világon...

2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szerintem gerinctelen gesztus a nőktől illetve gerinctelen minden olyan megnyilvánulás ami a két nemet egymásnak ugrasztja.

Ki nem állhatom az olyan dolgokat ,mint például bölcsességek férfiakról nőknek vagy fordítva.

A két nemnek egymás tiszteletét kellene élvezni nem pedig egymással kötekedni.

Jóllehet ez csak egy vicc ,de lehet egyes emberekben nagyon rossz érzéseket kelthet.

2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont
2010. nov. 24. 23:00
 8/11 anonim válasza:
100%

Szerintem normális lány/nő nem ír ilyet ki

aki ilyet kiír annak nem volt még hosszabb távon barátja és nem ismeri a pasik természetét.

Borzasztóan tudnak haragudni az ilyesmikre.

18/N

2010. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom,de azért azt is,h itt is téma lett! :D:D:D
2010. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kockafej77 ***** válasza:
mi A,??????? ezt irták a nők? és még én jártam eggyel.... az kéne h azt találnák ki h a pasijuk pénisze xxcm akk aztán pipa lennék.....
2010. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!