Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak e még ilyen mutogatós...

Vannak e még ilyen mutogatós viccek?

Figyelt kérdés
Van egy rabbi és egy pápa..a másik meg egy katona meg egy indián..utóbbit nem tudom,hol találnám meg,és érdekelne xD..mert már hallottam,és nagyon jó..ha tudtok ilyeneket,lécci linket,köszi :D
2010. nov. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értem...:) viszont nemtom nyelvtanilag helyes-e az "egy pápa"...abból nincs több
2010. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a pápa elhatározta, hogy kitiltja a zsidókat a Vatikánból. A zsidók felháborodtak, ezért a pápa beleegyezett, hogy ha egy zsidó le tudja győzni teológiai vitában, maradhatnak.

A zsidók egy bölcsességéről ismert rabbit választanak, hogy kiálljon a pápával a vallási párbajra.

A rabbi azt mondja, hogy tegyék érdekesebbé a vitát és egyiküknek se legyen szabad beszélni. A pápa beleegyezett. A vita napján a pápa és a rabbi leültek egymással szemben, a hívek köréjük gyűltek.

- A pápa felemelte három ujját.

- A rabbi erre felmutatta egy ujját.

- A pápa egy kört rajzolt a levegőbe.

- A rabbi erre a földre mutatott.

- A pápa elővett egy ostyát és egy pohár bort.

- A rabbi erre elővett egy almát.

A pápa ekkor felállt

- Feladom - mondta. - Te túl bölcs vagy, rabbi. Maradhattok.

Később megkérdezik a pápát a bíborosok

- Mit beszélt a rabbival?

- Először felmutattam három ujjamat, hogy a Szentháromságra emlékeztessem. Ő felmutatta egy ujját jelezve, hogy egy Isten van mindkét vallásban. Ezután rajzoltam egy kört a levegőbe, mutatva, hogy Isten mindenhol ott van körülöttünk. Erre a földre mutatott, jelezve, hogy Isten itt is van, velünk. Ekkor elővettem egy ostyát és egy pohár bort, megmutatva, hogy Isten feloldoz a bűneink alól. Ő elővett egy almát, hogy az eredendő bűnre emlékeztessen. Mindenre volt válasza. Mit tehettem volna?

Közben a zsidók is körbeveszik a rabbit

- Mi történt, rabbi?

- Először azt mutatta, hogy három napunk van elhagyni a várost. Mutattam, hogy EGY zsidó sem fog elmenni. Ezután körbemutatott, jelezve, hogy az egész várost megtisztítja a zsidóktól. A földre mutattam, jelezve, hogy mind itt maradunk.

- És utána?

A rabbi vállat vont

- Nem tudom. Elővette az ebédjét, mire én is.

2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cowboy odamegy az indiánhoz, aki épp birkát legeltet:

Cowboy: – Szia Indián! Beszélhetek a kutyáddal?

Indián: – Kutya nem beszélni.

Cowboy: – Szia Kutyus, mizujs?

Kutya: – Semmi különös. (Az indián teljesen elképed.)

Cowboy: – Ez az indián a gazdád?

Kutya: – Jaja.

Cowboy: – És jól bánik veled?

Kutya: – Nagyon jól. Kétszer megsétáltat, jó kajákat ad és heti egyszer elvisz a tóhoz játszani. (Az indián alig hisz a fülének…)

Cowboy: – Indián, beszélhetek a lovaddal?

Indián: – Ló nem beszélni.

Cowboy: – Helló Ló, hogy vagy?

Ló: – Királyul. (Az indián teljesen hitetlen arccal néz…)

Cowboy: – Ez az indián a gazdád?

Ló: – Ja.

Cowboy: – És hogy bánik veled?

Ló: – Egész jól, lovagol velem, lecsutakol és istállóban tart, amikor rossz az idő. (Az indián teljes sokkban.)

Cowboy: – Indián, beszélhetek a birkáddal?

Indián: – Birka hazudni…!


Ez nem igazán mutogatós, de attól még jó és kész :D

2010. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!