Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy van ez a vicc? Ki ismeri?

Hogy van ez a vicc? Ki ismeri?

Figyelt kérdés

A kisfiú az apjától:

- Apa, mi az a politika?

- Hát kisfiam nézzük a mi helyzetünket:

Anyád készíti el a kaját, tehát ő a munkaerő, te vagy a nép akit el kell látni, az öcséd meg a jövő..........


nah szal ez hogy van tovább?


2010. nov. 30. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiú kérdezi az apját, hogy mi a politika. Az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza:

- Figyelj, fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS. Anyád ügyel a pénzre, tehát ő a KORMÁNY. Nagyapád ügyel arra, hogy minden

rendben legyen, tehát ő a SZAKSZERVEZET. A babysitter a DOLGOZÓ OSZTÁLY, és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy Te, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben

legyen. A pár hónapos kisöcséd pedig a közös

JÖVŐNK.

A kisfiú elraktározza a hallottakat, és elmegy aludni. Éjjel arra ébred, hogy az öccse ''telerakta a pelenkáját'' és sír. Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni. Bemegy szólni a babysitternek, de a

szobában látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon. Senki sem veszi észre, hogy ő is ott van, így visszamegy aludni.

Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival,hogy mi is az a politika. A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak, s így szól:

- A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozó osztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törődik, és a jövő is szarban van!

2010. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh köszi :D
2010. nov. 30. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
de rég hallottam :D
2010. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lol ez nagyon odab@sz xD
2010. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A kisfiú az apjától:

- Apa, mi az a politika?

- Hát kisfiam nézzük a mi helyzetünket:

Anyád készíti el a kaját, tehát ő a munkaerő, te vagy a nép akit el kell látni, az öcséd meg a jövő.

- És köszönni ki fog?

- Denevéreset???

- Kajakra!

2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm..ez jóó:D
2010. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xD
2010. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, de kár, hogy igaz...........
2010. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!