Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Voldemort, a Sötét Nagyúr még...

Voldemort, a Sötét Nagyúr még szűz?

Figyelt kérdés
Szerintetek a sötét nagyúr szűz?:P én nem tudom eldönteni hogy az-e..mert lehet h bellatrixszel lefeküdt, csak olyan antiszoc:P
2010. dec. 3. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Tulajdonképpen azért halt meg harry apja és anyja mert voldemort biszex volt és halálra baxta őket :D
2010. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Ki az a Bellatrix?

Voldemort akkor lesz szűz amikor akar

2010. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Azért ilyen antiszoc mert kiskorában szegény elejtette a szappant és hát megtörtént a dolog:/Azóta is sokk hatás alatt van,és ha meglát egy Hágrid-hoz hasonló embert,rögtön pucsít:S...
2010. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
LOL köszi a válaszokat :D más vélemény? xD
2010. dec. 3. 20:23
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szűz. Mikor iskolás korában kínozta az osztálytársait, akkor néhány lányt megerőszakolt. Mikor nem volt csaj a közelben, akkor meg a kígyók intézték el hátulról.
2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy hagyományos értelemben véve szűz-e, de a s*gglyuka az tág, az biztos... nézz csak rá a púderozott agyonplasztikázott arcára:D más típusú orr, egy kis smink és némi rózsaszín haj, és csontra hasonlít Jaffree Starra:DD
2010. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
óóh istenem! hát ti még nem is tudtátok??? az a hír járja hogy szerelmes harrybe és le is feküdtek egymással....csak szegényke nem meri magának bevallani hogy szerelmes belé....és még azt sem tudja elfogadni hogy harry ginny-t szereti, és ezért féltékenységből meg akarja ölni....("ha az enyém nem lehet, az övé sem lesz...")
2010. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
jajj szegéééény voldi :(( most már értem mért van ennyire harry ellen :D *team voldi*
2010. dec. 3. 20:38
 9/24 szexiboj ***** válasza:
Miért, le akarsz feküdni vele? o.O Aidses.
2010. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég nem szűz. Igazából azért ment el / rúgták ki(????) a Roxfortból, mert már minden csajt megk*rt.
2010. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!