Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem működik az egerem?

Nyugi,csak én vagyok kérdése:

Miért nem működik az egerem?

Figyelt kérdés
fogtam egy egeret a számítógépembe. elég fiatal példány. meg is harapott kétszer. Hogyan szelidítsem meg és hogyan csatlakoztassam a számítógépembe, hogy működkön?
2010. dec. 7. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki fűszeres hagymakarikákat, azt szereti, és engedelmeskedni fog. Tapasztalat.
2010. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogd a farkát és tedd bele a CD olvasóba, mjad csukd be.
2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

megszelidíteni sikerült a hagymakarikával, viszont újra agresszív lett, miután betettem a CD olvasóba és átváltozott kismalaccá.



ez valami gyári meghibásodás?

2010. dec. 7. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

mielőt beraktad a cd olvasóba bekented majonézzel?

ha nem, akkor az a hiba. ha malac lesz rakj rá ketchupot, akor viszavaltozik aztan majonézt és be a cd olvasóba

2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis uborkaszeleteket is dobjál már be utána, és önts sört előtte a CD lejátszóba, hogy a kedélyállapota is megfelelő legyen.
2010. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

megpróbáltam de a ketchup romlott volt és a malacom elkezdett táncolni és vérmes szemekkel hamburgereket enni.



már nem bírok vele!



mit tegyek?

2010. dec. 7. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Csokold meg a seggit és engedd el
2010. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megdöglött,nevelj más egeret
2011. febr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!