Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondjatok valami cikis vagy...

Mondjatok valami cikis vagy vicces sztorit ami megtörtént veletek? XD

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Horvátországban jártam idén nyáron. Már-már kiélveztem, hogy nem tudnak magyarul, és szidhattam őket, vagy beszélhettem hangosan, nem tudták mit is mondok.

Egy nagy bevásárlás után, kimentünk a tengerpartra, és sziesztázásba kezdtünk.... közben öreg mamóka fürdődresszben, elég régi módon napozgatott. Kinevettük és hangosan megjegyzéseket tettünk rá illetve. Ő persze nem tudta, mit is beszélünk. Aztán "elment a nap", beborult, s lassan már készültünk vissza a szálláshelyünkre, mire egy 3 gyermekes család, szőke cicababa anyukával és kigyúrt, kopasz melák férfival körbeírva. Nekem sem kellett több, megjegyzést tettem hangosan: "Na ezek se normálisak, pláza pics@, a kidobófaszijával kihozza szerencsétlen kölköket, mikor már nincs is nap....büdös p@raszt!" Kisvártatva felém érkezve a kisebbik gyerek megszólalt: "Anyu, hideg a víz!" Na aztán felpattantunk s elspuriztunk "kertek alatt" onnan.

Nekem ez volt a legcikisebb sztori 2010-ben! :) Neked?

2010. dec. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
xD
2010. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Tegnap bekakáltam!

25F

2010. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
×Đ
2010. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja nekem hasonlo. csak melo helyen. kinaiaké a cég mindig mondták hogy nem tudnak magyarul. ja csak a nagy fönök amikor vizitet tartott hozzá teszem mindegyik nagyon bámult amikor épp dolgoztam ami engem kvára zavar. na jön a nagy goré az is sáskáza mit csinálok. amikor megjegyzem hogy ne bámulj te rizsbelü. erre azt mondja csak nézi hogy ugy csinálom e ahogy elö van irva. fuu kicsit gázos volt a helyzet azt hittem elsülyedek szégyenembe :D de nem rugtak ki :)
2010. dec. 25. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi is horvát országba voltunk, és nem lehet semmit tenni, de ha nicns cápa, akkor si félek tőlük. Na szal tesóm tol a vízen (ilyenk fánk alakú gumicsónakban feküdtem, és közben néztem a tenger alját) erre elúszik alattam egy kb 2 m -s izé. én meg el kezdek ordibálni h "BAS SZA MEG EZ KU RVA NAGY!!! ÁÁÁÁ!!! CÁÁPA!!! lepattantam, és elkezdtem kifutni... erre sípolás, és mindenki ki lett küldve a vízből. szerintem csak egy óriási hal volt, de nem tudom :)
2010. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőmmel megbeszéltük hogy elmegyünk az ikeába és hogy talizunk 14.00kor a bejárat előtt.Na 10perces késés után felhívtam hogy mi lehet vele,és azt mondta itt van a bejáratnál,hát mondom biztos hogy nem vagy itt mert én itt vok és nem látlak,erre megbeszéljük hogy az ajtón belülre menjünk be..na azt mondta ott ül,hát mondom nem ülsz itt sehol,végignéztem minden ülőembert:D hát mondom ne idegesits már hol a fenébe vagy hogy tudsz igy elkeveredni ..hát már páran néztek mert kicsit hangosan beszéltem,a biztosnsági őr már mosolygott nagyon...meg szőke a hajam is :D:D...lebas*ztam a telót már annyira ideges voltam.És elkezdtem gondolkozni,és akkor jutott eszembe,hogy mindent megbeszéltünk csak azt nem hogy melyik ikeába menjünk, ami pesten van vagy ami budán,mert én a pestihez lakok közelebb ő meg a budaihoz és gondolom természetes volt mindkettőnknek hogy a hozzánk legközelebbi..:D Hát és azóta inkább együtt megyünk XD
2010. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általánosban a mellettem ülő véletlen behozta az egerét a suliba,de nem szólt senkinek,és matek órán meg a székem alatt leült,és osztálytársam megszólalt hangosan hogy alattam van egy egér XD na mindeki fel az asztalra hihi még a matektanár is.
2010. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szét röhögtem az agyam xD
2010. dec. 26. 11:37
 10/10 anonim válasza:
5.es voltam, rajzszakkoron voltam csikart a hasam, azthittem finganom kell de befostam. Elmentem a mosdoba amit tudtam letoroltem, a bugyim eldugtam a felmosovodor ala es utana jott volna az edzesem, de szoltam h rosszul vagyok es hazamentem. Anyanak nem tudtam mitmondani a szarra, igy aztmondtam elcsusztam az utcaba telibe bele egy kutyaszarbaxd tobbiek meg eszrevettek h barna a gatyam aztmondtam beleultem valamibexd
2019. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!