Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért viszik el a piszkos...

Miért viszik el a piszkos zoknijaimat az UFÓK?

Figyelt kérdés
Egyre másra eltűnnek a piszkos zoknijaim a lakásból, nem tudtam mire véljem, aztán eszembe jutott az Al Bundy akinek szintén elvitték a koszos zoknijait az ufók, mert abból csináltak üzemanyagot. A multkor is láttam a aparkban valami erősen világító plazmagömböt és így összeállt a kép ! Nekem a tiszta zoknijaimat sosem viszik el, csak a piszkosakat. És biztos hogy más nem viheti el mert nem egyhelyre rakom hanem szétdobálom, éd mégis eltűnnek ! Mit csinálhatnak vele.
2010. dec. 26. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is marhára bosszantanak vele!!! Ráadásul mindig csak a fél párat viszik, én meg bosszankodom, hogy nem tudom hordani! Akkor már vinnék mindkettőt...;)))
2010. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tényleg. Tőlem is csak a mocskosokat viszik el. Multkor amikor elraboltak engem is, megébredtem s láttam h a mocskos zokniból kivonják a dns-ünket és azzal termékenyitik egymást. Hát itt a felelet és remélem hasznos volt....
2010. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Zoknira gerjedő ufók ? De parázna fantáziád van utolsó ! Ezek az üzemeanyaguk, ez kell hogy visszautazzanak az Aldebaranra.
2010. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem. Nekik csak a dns kell a zokniból. Aztán azzal inekciozzák be a nöstény UFO-kat.
2010. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És miért pont a zokniból szedik ki ? És akkor miért visznek el állandóan egyre többet ? Furcsa dolog ez.
2010. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vegyifegyvert csinálnak belőle, készülnek a 2012-es offenzívára!
2010. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerűen kivonják belőle az "illatanyagot" és hasznosítják parfüm formájában. Mivel az űrben más a tömegvonzás és telihold idején a bolygók máshogy állnak, ezenkívül északon van a mohás rész a fákon, ezért csak az a megoldás lehetséges, amit korábban említettem:D Szerintem;)

Feltételezésem komoly alapokon nyugszik:D:P

2010. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 AnonymusAnonymus ***** válasza:
Nekem "csupán" kilyukasztják a zonkiaimat, de már nagyon idegesítenek! :'(
2010. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha elviszik is, legalább küldhetnének helyette egy tisztát és újat... :( :)
2010. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a jó szándék vezérli őket és biztosan csak kimossák majd visszahozzák nektek:)
2010. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!