Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Három ember utazik a buszon....

Három ember utazik a buszon. A végállomáson leszállnak öten. Hány embernek kell felszállni, hogy senki ne legyen a buszon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 22:51
1 2
 1/17 bia_95 válasza:
talán 2-nek?:D
2010. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3 utazik+ a vezető, meg az ellenőr... szal 0
2010. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
0. Mert lehet,hogy a három ember egyike egy ikreket váró anya és ha ő leszáll és a másik két ember (vagyis öten) akkor senki nem marad a buszon. De mivel a végállomáson szállnak le,tehát a vezető is leszáll ismét nulla,mert lehet,hogy a három utas közül egy várandós anyuka (egy gyerekkel) Szóval 3 ember utazik (ember+ember+ember akinek van egy gyerek a méhében=négy ember van de egy nem utazik,csak az anyja hasában van)plusz egy aki a vezető. És ha ők öten leszállnak akkor üres marad a busz:)
2010. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Мirkó ***** válasza:
Miért a vezető meg az ellenőr meg az anyuka nem ember? XD Nem írta h ez egy ufobusz xD
2010. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én hol írtam,hogy az anyuka nem ember? Mivel a másik kettőnek nem tudjuk a nemét,de viszont a vezetőnek tudjuk a foglalkozását ezért hívtam vezetőnek,az embereket pedig embernek.
2010. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Мirkó ***** válasza:
De a vezető is ember! És a magzat is az! (bár erről lehet vitatkozni xD)
2010. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
de pl. a sofőr nem utazik, hanem vezet...
2010. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kedves előttem szólók jó levezetések! De szerintem mindenképpen meg kell vizsgálni említett tézis esetében a 11 dimenziós multiverzum elméletet, mely lehetővé teszi, hogy a buszon a megengedettnél kevesebben utazzanak. Ez esetben negatív számú utas is előfordulhat említett tömegközlekedési járművőn, azonban ez felettébb veszteséges a járművet üzemeltető társaság számára, mert az elmélet szerint negatív számú utas több kárt okoz mint hasznot. Például a vele érintkező ülés magától elszakad a mellette lévő fal összetagelődik és a padló is hányással terítődik be...
2010. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Okés,de tegyük fel,hogy három férfi:egy sofőr,meg két utas.Olyankor mi van?:D
2010. dec. 26. 23:31
 10/17 A kérdező kommentje:
Jók az ötletek,mennek a pluszok:)
2010. dec. 26. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!