Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Emlékszel rá arra amikor...

DancerShadow kérdése:

Emlékszel rá arra amikor megszülettél? :O

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem arra rája, amikor én meg-e születtem.
2011. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én első emlékeim: Sötét alagút,és gyorsúszó verseny van. 2 századdal nyertem.
2011. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja, emlékszem.

"Azta de világos van, és ki ez a faszi fehér köpenyben?" Valószínűleg ezek voltak első gondolataim mikor megszülettem. Bár nem 100%. Mindenki örömére megérkeztem. Biztos próféciát is írtak eljövetelemről, csak minden bizonnyal elkeveredett a könyvtárakban.

2011. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én arra emléxem amikor erős rázkódást éreztem, aztán elindultam egyenesen és sebesen egy másik világba :O aztán meg arra is kijöttem egy hugyos pinából O:
2011. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen.anyám 2órát ordbiált, mert nem tudta eldönteni, hogy szarnia kell, vagy szülnie.aztán nagy nehezen bevittéka korházba(megjegyzem három rendőr megállított) és kicsusszantam mint édesfika pinokkió orrából.aztán betettek egy csomó antiszociális rámhasonlító klónokközé.a melettem lévőkkel jól elcsevegtünk a nemi panaszokon, meg a prosztatáán(azt hitték elmenekültek a nők:Phehhxd) csak annyira idegestett, hogy úgy bámult rám aza 2 némber azon az átlátszó valamin...annyira idegesített, h muszály volt elkezdenem bőgni, amiért persze rohant aza fehérruhás ribi hozzám, és nyomta anyám mellét a számba meg büfizettett rök irritáló volt.aztn elaludtam.
2011. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én születésem előtt beszélni is tudtam:O csak aztán hirtelen megszülettem és a nagy ilyetségtől szóhoz sem jutottam
2011. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ŁoŁ ***** válasza:
nem emlékszem rá arra amikor megszülettem :D
2011. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem :D
2011. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

emlékszem:

meleg volt, és csennd csak néha ahllottam ezt-azt , aztán egy nap hiretelen hideg lett, és erős fény lett... megérkeztem egy oylan világba, ahol mindenki piszkálja a másiakt, nicsn egyenlőség, és barátaim sincsenek. VISSZA AKAROK MENNI!!!!!

2011. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pff utolso:(
2011. jan. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!