Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Irjatok ''becsapos'' (? )...

Irjatok ''becsapos'' (? ) vicceket.

Figyelt kérdés
kezdem; mikor eloszor meglattam, nagyon megilyedtem tole, nagy volt, es izgultam, mert tudtam hogy par percen belul bennem lesz ami a tied.mikor betetted, nem volt jo erzes, fajt, aztan egyre jobban turtem. mikor kivetted, megkonnyebbultem, es rajottem nem is volt nagy dolog aaz egesz. ilyen volt az elso foghuzasom
2011. jan. 19. 19:31
 1/7 anonim válasza:
100%

Kívánlak és kellesz nekem, ágyba akarlak vinni, ledönteni, megizzasztani, hogy remegjen és égjen a tested.

Üdvözlettel: influenza

:D

2011. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Simizel, Becézgetsz, érzem már a lábam között a nedvességet, lassan a hátamra fektetsz és gyengéden levetkőztetsz.... Hurrá, új pelust kapok!


Tudom rosszul fog esni, amit most írok, de nem szeretném, ha mástól kellene megtudnod, hogy a télapó nem létezik!


Gyengéden ujjaid közé veszed, szádhoz emeled, nyelveddel finoman kitámasztod, fogaiddal óvatosan ráharapsz, elmosolyodsz és kijön a mag. Kérsz még egy szotyit?


Nyár van! A madarak is csinálják, a pillangók is csinálják. Szeretnéd te is csinálni? - De hisz te nem is tudsz repülni!


Itt állok előtted, combjaid lágy ölelésére szomjazom. Kérlek, ülj rám finoman és kapaszkodj belém!... A Te egyetlen mérleghintád.


Beleültem, kicsit féltem. Kinyitotta, majd belehelyezte. Ki-be mozgatta, és utána kihúzta. Egy kicsit véreztem is, hisz ez volt az első - foghúzásom.


Szeretnék rád ülni, irányítani az egész testedet, csak én mozognék, együtt mennénk a mennyországba is! Oh drága biciklim!


Tegnap éjjel őrülten kerestelek! A csupasz testemen akartalak érezni! Aztán mégiscsak nélküled kellett elaludnom! Hol voltál te pizsama?

2011. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-Mondok egy viccet,de ígérd meg hogy nem szólsz bele!!

-Oks

-Beleszóltál...


:D

2011. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

huuuuuuuuuuuu

de jót röhögtem!!!


ezek nagyon jok dxdxdxd

2011. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
én vagyok a fóbia,mindenki fél tőlem,pedig még csak 5 éves vagyok,de ha megnövök,RESZKESSETEK.
2011. jan. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
én már mondtam,nem hittétek el
2011. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon jókkk :DDDDDDD

De a fóbiásat nem vágom ...???

2011. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!