Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megvan a terv! Ellenvetés?...

Megvan a terv! Ellenvetés? Justin Biebernek és SP-nek befellegzett

Figyelt kérdés

Na...kieszeltem ördögi agyammal egy tervet. Kell hozzá Lopez, Saten, borso, hidrogén peroxid és kuuurvasok mész. Az a terv, a Nasa ma este indít egy gépet iránba atombombákkal a fedélzetén. Megállítjuk a kilövést és felrohanunk a fedélzetre, majd belevezetjük SP házába, de előtte kiugrunk belőle. Sp kilőve.


Bieber kicsit nehezebb lesz. Ma este jelenése van Hollywood-ban. Ide kelleni fog kénsav...marhasok. Egy tűzoltókocsit átalakítunk arra, hogy állja a kénsav kémhatását. Ha ez megvan lefröcsköljük, de mivel bieber egy sárkány, nemfog meghalni, csak legyengül. Ekkor elhozzátok hozzám. Itt DNS replikációt hajtunk végre rajta és szignál transzdukciós jelekkel átalakítjuk a sejtosztódás folyamatát majd a proteineket szubszturáljuk és adenilát-cikláz enzimmé alakítjuk. Ha ezzel megvagyunk akkor márcsak bioszintetikus reakciót kell létrehoznunk nála ami egyszerű. Kell hozzá egy ARC reaktor, ezt Saten fogja megszerezni. Aztán ha megvan akkor az agyába lévő 3 foszfátcsoportot pentózrész5-ös szénatomjához kapcsoljuk ennek hatására ribóz cukor jön létre. Márcsak az agyi riboszómáját kell megkeresni és hyperlipoproteinaemia-nak kell alávetni amit citoszkeleton, endoszimbionta felhasználásával lehet megcsinálni. A műtét végén 100mg ativan intramuszkulárisan és máris Elkészült Justin Bieber, aki mindíg azt fogja hajtogatni hogy meleg vagyok, ne és persze kicsit meg is hal. Ha a tüönetei nem múlnának el akkor pancuronium-bromidot vagy tubocurarin-kloridot lehet neki beadni


A kockázatokról és mellékhatásokról, kérdezze meg idösannyát hogy mért szülte őt meg.


2011. jan. 20. 13:44
1 2 3 4
 1/40 Мirkó ***** válasza:
Most ezzel az volt a cél h felvágj vele h milyen fasza vagy kémiából? XD Am biztos vicces de azon kívül h Lopez, Saten és borsó semmit nem értettem belőle! :D
2011. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Felvágjak? Én meg a kémia? Tudod van olyan hogy wikipédia...xD Kémiából 2-es lettem épphogy + ez biológia mert ezt a wikipédia Adenozin Trifoszfát nevű cikkéből vettem xD
2011. jan. 20. 13:55
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Még dógozzá rajta!
2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Мirkó ***** válasza:
na itt látszik milyen hülye vok mert még azt se tudom ez milyen tantárgy XD látod? :D
2011. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
se teteje,se feneke mégis megvan az értelme
2011. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 M@x ***** válasza:
én is benne lehetek?
2011. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Persze...M@x...te fogod megkeresni az agyi riboszómát és te irányítod Saten-t az ARC reaktor megszerzéséhez
2011. jan. 20. 17:26
 8/40 anonim ***** válasza:
én leszek a pom-pom lány. SP-t rég óta ki akarom nyírni :D:D:D én is had segítsek *.*
2011. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Én beszállhatok?
2011. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ja, és előny az, hogy egyszer visszavertem egy egész ellenállási mozgalmat az oldalon?(Előző vagyok)
2011. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!