Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Engem érdekelne, hogy mik...

ManyMen90 kérdése:

Engem érdekelne, hogy mik ezek reptoidok? Tényleg lécci írjatok gyorsan

Figyelt kérdés
Érdekelne engem,hogy mik ezek a reptoidok?Van valami bizonyíték a létezésükre akár írásos vagy képi?Hogyan köthető össze ez a világvégével?
2011. jan. 24. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
egy olyan mutáns faj, amely kecskét húzogat és éjszaka elhordja a papucsod
2011. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szóval ezért nem találom a papucsom, és ezért jajgatnak annyit a kecskéim xd
2011. jan. 24. 16:41
 3/23 tetris ***** válasza:
Hova húzza a kecskéket?
2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
a f@szára.......xddd
2011. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

[link]


kb így néznek ki,


A földön már időktől jelen vannak, nagyon gonosz lények, a földünket zsákmányolják ki folyamatosan. Sok bolygón van a befolyásuk a nép tudata nélkül. Sajnos az emberiség sincs tudatában.

Kötünk is járnak, csak azért nem lehet őket kivenni, mert a tudatukkal meg tudnak miket téveszteni.


a DNS-üket keverik az emberekével, hogy befolyásuk nagyobb legyen.


Gonoszak, és csak akkor fordulnak gyarmat bolygójuk ellen, hogy ha már a gyarmat bolygó eléri azt a fejlettséget amikor már veszélyt jelentenek létükre ( reptiliánokra. )


remélem segítettem..


A támadásokat meteorok mögött szokták végezni, úgy közelítenek megy egy bolygót, hogy végig a meteor mögött vannak, a támadásnál meg hirtelen jönnek elő, hogy az ellenségnek esélye se legyen.

2011. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

kösz segítettél


de van erre bizonyíték?


vagy volt már rá példa,hogy a meteorok mögött támadnak meg arra,hogy jelen vannak?

2011. jan. 24. 19:37
 7/23 anonim ***** válasza:
bizonyíték sok van, de sajnos ezeket nem lehet csak úgy nyilvánosságra hozni, pl a sumér szobrok, több reptiliánt is ábrázol.
2011. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"de sajnos ezeket nem lehet csak úgy nyilvánosságra hozni,"

Akkor te honnan tudsz róluk?

2011. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Egy árva szót ne higyjél el ebből! Az a fő tézisük, hogy ezek a reptiloidok a föld alatt élnek, mert annó oda kényszerültek. Ők fejlettebbek nálunk. De akkor kérdem én miért nem igáznak le minket? Hiszen az erőforrásokat éljük fel előlük, már egy csomóból alig van fél évszázadra! Akkor miért hagyják? Vagy miért nem terraformálják a Marsot, Vénuszt? Nem érzed ezt az ellentmondást? Az a legfőbb bizonyítékuk, hogy az egyik videón Bush arca eltorzult a képhiba miatt. Most komolyan aki elhiszi ezeket az súlyos eset!
2011. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A DNS-üket keverik az emberekével? hmmm...érdekes elmélet, az egyszer biztos. Nem láttam még gyíkfejű embert...
2011. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!