Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az érdekelne, hogy melyik...

David Karankai kérdése:

Az érdekelne, hogy melyik utazási eszköz a gyorsabb, egy varázs seprő vagy egy sárkány (nagy sárkányra kell gondolni), a seprő gyorsabban éri el a sebességet, de a sárkány visszatempózza egy idő után. Szerintetek melyik a gyorsabb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
anyosod seprün,ha nem törted ki a nyelit
2011. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a sárkány biológiai felépítésű élőlény ezért mindenképpen nagy hátrányban indul, mert mi van ha épp nincs kedve repülni, esetleg párzási időszak van és rakoncátlankodik, a pubertás sárkányokról nem is beszélve! Ezzel szemben egy fain farmotoros hátsókerekes cirokseprű minden körülmények között használható, nagyon karbantartani sem kell, már-már igénytelen utazási eszköz és sokkal nagyobb repülési élményt is nyújt. Kis tempónál nagyon agilis és jól kezelhető, ideális városban, ám a légellenállása meg sem közelíti egy sárkányét, erőben pedig szintén jócskán elmarad mögötte. Szóval melyik a gyorsabb? Ha a nagyihoz kéne elugrani a szomszéd faluba akkor a seprűvel biztos gyorsabban megjárnám, és még meleg lenne a finom süti is amit a nagymamám sütött nekem (sárkányban meg ugye van melegítő funkció, szóval e téren pont mindegy), viszont hosszabb távokra egyértelműen sárkánnyal megy az ember, ráadásul a raktere is fényévekkel nagyobb. Remélem tudtam segíteni!
2011. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj még egy nagyon jó "vicc" humor kategóriában...
2011. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megoldottam
2011. jan. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!