Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezt ne csináld ha lehet. Rendben?

Nigra kérdése:

Ezt ne csináld ha lehet. Rendben?

Figyelt kérdés
Egy pszihiátria szakra járo ismerősöm javasolta, hogy keverjek a cigimbe citromfüvet. Benyaltam a poènját. NE csináld. XD Nagyon flash...kívülröl hallottam az elöbb magam XD
2011. febr. 1. 18:30
 1/8 szamóca. ***** válasza:

azt hallottad már h ha a seggedbedugsz néhány szeecsenmogyit akkor hallucinálsz tőle?

vagy hogy ha tampont áztatsz vodkába és azt dugod fel magadnak sokkal jobban hat?

egyébként minden f*đzságot megcsinálsz amit mondanak neked?:D

2011. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem XD csak mèg kb 2hete kijelentettem hogy nem tud átb@szni...most jott a bosszú. nem gáz csak flash XD
2011. febr. 1. 18:48
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon ideges voltam, erre javasolta, hogy keverjem bele az majd megnyugtat. èn meg szó szerint beszívtam a mesèjèt XD
2011. febr. 1. 18:55
 4/8 anonim válasza:
És milyen hatásai voltak?
2011. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 •ß• ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék,bár nekem hülyeségnek tűnik ez az egész.
2011. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha belekavarod akkor lehet jo citromos teát főzni belőle.
2011. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
proba szerencse
2011. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tènyleg megnyugtat, csak piszok kellemetlen èrzès is jön mellè. Ha egyedül is vagy, olyan mintha tömegben lennèl.
2011. febr. 2. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!