Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A dinoszauruszok egy földönkív...

Prucsii kérdése:

A dinoszauruszok egy földönkívüli háború, egy meteor vagy a vibrátorok miatt haltak ki?

Figyelt kérdés
3 különböző elméletet olvastam a kihalás lehetséges okairól és a ti véleményeteket szeretném kérni.
2011. febr. 11. 16:13
 1/9 anonim válasza:
Érdekes, én pont ezt a 3 elméletet olvastam a te kialakulásodról...
2011. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Jóember ne izélj már! Földönkívüli háború? 3 elméletet hallottál?

Annál sokkal több van. Nekem erre nincs elméletem, de úgy tudom, a hivatalos, és egyben leginkább elfogadott álláspont azon a feltételezésen alakul, hogy egy nagyobb meteorbecsapódás okozott soha nem látott vulkánkitörést. A levegőbe kerülő hatalmas mennyiségű hamu, por, és mindenféle gázok miatt megváltozott a levegő összetétele, ami miatt kevesebb sugárzás érte a földfelszínt, ezért jégkorszak köszöntött be. Legalábbis ezt feltételezik.

Ez is olyan dolog, hogy senki nem volt ott, egyik feltételezés semmivel sem igazabb mint a másik, legfeljebb a bizonyítékok alapján valószínű. Értem itt a különféle leletek vizsgálatát, hogy milyen rétegekből kerültek elő, meg azért van néhány módszer. De biztosat senki se tud.

Abban azért elég biztos vagyok hogy nem a földönkívüliek nyírták ki a dinoszauruszokat. Erre viszonylag kevés az esély :)

2011. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyébként az a "vibrátor" nem inkább pulzár akart lenni???
2011. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Prüccsi,még te sem alakultál ki egészen.
2011. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 16,29-et kiegészítve: A meteor-elmélet igaz a földnek arra a részére, ahova az becsapódott. A másik részén viszont a becsapódás okozta rengések miatt keletkezett cunami végzett a dinókkal és egyebekkel.
2011. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kihaltak mert lejárt az életük
2011. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy meteorbecsapódás :3
2011. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megették a kenyerük javát
2011. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyértelműen vibrátor😂😂😂😂
2016. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!