Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Volt már nagyon égő dolgod?...

Volt már nagyon égő dolgod? Ha igen mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
csak kissebbek de olyan nagy égő nem
2011. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
leiirod? :O
2011. febr. 12. 18:08
 3/19 szamóca. ***** válasza:
29%
én folyamatosan égetem magam:D
2011. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

-tavaly facebook-on elküldtem egy tanárt a ...-ba, ő is fent van (sikerült kimagyarázni)

-idén meg egy másik volt tanárt hívtam el randizni (9 évvel idősebb,nem konkrétan randizni, de elhívtam egy helyre, ő megkérdezte h ezt most hogy, én meg mondtam h csak reklámozni akartam a helyet)

asszem ezek mindent visznek

17F

2011. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
én már önmagamban egy égő ember vagyok
2011. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
általánosban kihívtak felelni és miközben mentem ki a gatyám egyik szárából kicsúszott az egy hetes boxeralsóm xD hát istenem egybe vetettem le a nadrágommal arról meg nem tehetek h bent maradt :D jót röhögött rajtam mindenki :D
2011. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok na most mégis eszembe jutott egy nagyon égő 8.os voltam és farsangra minden osztálynak táncot kellett csinálni mi hawai táncot csináltunk aluél fűszoknya felül bikini felső és a tánc közben kikötődött a bikinifelsőm pántja és az egész iskola megcsodálta a mellemet természetesen az első sorban álltam :S
2011. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

igen, egyszer a házam, hívtak is, hogy menjek ki.

üdv: csigabiga

2011. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Most télen az ofőnk, kihívatta az egész osztályt a Szent István térre, és mindenki fagyoskodott - én is - és hangosan mondom a többieknek, hogy ,,ááá bakker, olyan hideg van, hogy jégcsaposodik a farkam", erre döbbent csend, megforsulok, és az ofő végig ott állt mögöttem, és kitört mindenkiből a röhögés. XD
2011. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*megfordulok
2011. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!