Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki próbáltad-e már a scary...

Hesoyam7 kérdése:

Ki próbáltad-e már a scary maze game-t, ha igen mennyire ijedtél meg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtam az űrbe,mérgembe.
2011. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
1 hónapig gép közelébe nem mentem de halálkomyolan :o rohadtul megijedtem -.-"" nagy fos
2011. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ava87 ***** válasza:
93%
Én nagyon utálom ezt, amióta egyszer küldtek ilyet, azóta nagyon gyanakvó vagyok. Én akkor rettentően megijedtem, szerintem egyáltalán nem vicces ilyennel szivatni másokat. Azon se csodálkoznék, ha valaki szívgörcsöt kapna tőle, bár lehet, hogy már történt is hasonló.
2011. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
valahol azt olvastam hogy hátra estek, és dúrván kórházba kerültek mert be vágták a fejüket, meg valaki kapott epilepsia rohamot(boccs ha rosszat mondtam, de az az amikor el kezd rángatózni stb)
2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is, én nem sikítottam, mert azért annyi eszem van, hogy nem hagyom sikoltozni a gépet, hanem én kb.a 0,0001 mp-nél ki x-eltem, szóval szinte azonnal, de nagyon megijedtem, akkor le is feküdtem, és FÉL ÓRÁIG kapkodtam levegő után...szerencse hogy egyedül voltam itthon.
2012. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én először a játékkal játszottam ott rohadtul megilyedtem, kb. aztán volt egy videó ahol hipnotizáció volt, szal 5 percig nézni kellett a kép közepét aztán meg megint beugrott a fej. Meg volt olyan is hogy egy linket nyitottál meg ahol ugyanez a hivatkozás van. De még hírdetésben is megláttam egyszer ezt a fejet, akkor is nagyon beszartam. De a legelső, mármint a játék az nagyon nagy nyomott hagyott bennem. Máig emlékszek az arcra ha belegondolok, meg arra a rossz érzésre, hogy játszottam, a 3.pályán vagyok és egy kis csövön kell átvinni azt a bigyuszt... na ez biztos nehéz lesz, és közelebb hajolok próbálok végigmenni és PAFF rámüvölt aza fej. ÁÁÁÁ Azóta mindig nézem az evvel kapcsolatos témákat meg tudok vagy 10 ilyen szivatós trükköt:D
2012. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én fél éve játszottam vele Facebookon. Unokatesóm apja megnézte hogy játszok vele bár amikor a 3. pályán tartottam....... és azt a sikító fejet kiadta hallod úgy megijedtem.......hogy soha nem játszok több labirintusos játékot..SOHA!!!!!!!!! Amúgy amikor kiadta úgy megijedtem hogy leugrottam a székről és bebújtam az asztal alá.
2012. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ez nagyon bunkó játék.
2012. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én kb 9 éves voltam amikor játszottam vele.nagyon megijedtem.
2012. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Ben InStIcT válasza:
nekem az iskolában mutatták.(fejhallgatókat kaptunk mert sok gyerek panaszkodott hogy nincsen semmi hang)mondták a haverjaim hogy nézzem meg tök jó játék. Ahogy megnéztem, végigvittem és a végén fölburultam a székemmel xDDDDD
2012. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!