Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most le kéne venni a nevemet?

Most le kéne venni a nevemet?

Figyelt kérdés
Megfenyegetett egy ...?
2011. febr. 18. 09:37
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
2011. febr. 18. 09:40
 2/29 A kérdező kommentje:

A harmadik oldalon vagyunk.

Hát nem vicces?

2011. febr. 18. 09:42
 3/29 anonim ***** válasza:
34%

Te kezdted, nem? :D Most meg megijedtél?

Szerintem nem kell semmit csinálnod, senki nem fog bántani, csak legközelebb fogd vissza magad.

2011. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Kezdeni?

Mit?

Azt, hogy nem a kérdésre válaszolok, még azt sem én kezdtem.

Szerintem a válasza pusztán a kérdező provokálására ment ki.

Úgy utálom az ilyet.

Több mint 20 éve dohányzok, de MÁR nem hiszem, hogy ettől felnőttebb leszek.

2011. febr. 18. 09:57
 5/29 A kérdező kommentje:
Ja, és ne Tud senki bántani, és nem félek.
2011. febr. 18. 09:58
 6/29 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy te írtál neki priviben levelet. Ha nem, akkor én néztem eé, bocsi. Erre mondtam, hogy te kezdted.


De amúgy nem hiszem, hogy bármit is akarna tenni, de még ha akarna is, mit tenne? Nem tud semmit.

2011. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Ja igen. Én néztem el, ne haragudj, még reggel van nekem. :D


Ne foglalkozz vele, majd megunja. Akinek ennyi esze van, hogy e-mailben fenyeget másokat, annak másra nem nagyon van úgysem...

2011. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Annyira szerettem volna kideríteni, hogy mennyire helyes, amit én gondolok, névvel vállalva, de most egy tini bosszút akar állni. Tényleg ne már. Hidd el, hogy már vagyok annyi, hogy a mondatból megállapítom, hogy hány év körüli a válaszadó, és tényleg nem szeretném, hogy ti is azt higgyétek, hogy a felnőttek dohányoznak. Felnőtt vagyok, 24 éve dohányzom, de ez a rossz példa. Mire az agyam kinőtt, már ha mára kinőtt, már rég függő voltam.

Egyesek szerint cigivel a számban jöttem világra.:)

Kizárólag azért kommenteltem be, hogy ne tűnjön már olyan vagánynak, és nem is jó helyre válaszolta ezt.

Amit írt, az nem válasz semmire.

Egyébként a taknyán tenyerelném-et csak viccnek szántam, tudod, mint a bakterházban a banya.

De mindegy, most is tinikkel vitatkozok, hogy nekik jobb legyen. :(

2011. febr. 18. 11:14
 9/29 anonim ***** válasza:

Lazits, változtass imélcimet, meg nevet, aztán hadd küldje oda a dolgokat..


Innen megtalálni téged, pf.. szerintem lazíts ..

anoním az oldal, ne felejtsd... csak azt adod meg amit akarsz :) és senki nem kérdezi, hogy valós-e

2011. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Azt kommentelsz, amit akarsz. Nehogy már egy kisfiúval kelljen ezen vitatkozni. Hagyd a fenébe, úgyis megunja. Meg aztán mit tudna tenni ő? Esetleg még több kedves levelet ír, meg lepontoz. Ne foglalkozz vele. Még ő járhatna rosszul, amiért zaklat, ezt azért megemlítheted neki.
2011. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!