Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a különbség az emo és a...

Mi a különbség az emo és a transzfesztita között?

Figyelt kérdés

emo: depi vagyok öngyi leszek...!

transzfesztita: Peti vagyok, Gyöngyi leszek...!

:P:P


2011. febr. 18. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:D
2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mentifantezsvér ***** válasza:
Régi vicc de én még mindíg besírok rajta xD nagyon nagy XD
2011. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Áhh mekkora forma vagy!!!

bírom ezt a viccet,írhatnál még egy párat:P:P:P

2011. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
HEHEHE
2011. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
öhm. nem vagyok én emo. de a stílus elég sokat változtatott az életemen. ha nem lenne akkor továbbra is csak egy cs!cska s3ggnyaló rapper lennék. szóval. ismersz te legalább egyetlen egy emot? tudod hogy miről szól a stílus? van bármi közöd hozzá? szerintem nem, csak azért jössz ilyen szánalmas (ráadásul már elég unalmas) viccel. imádom h az emberek a szaros tévhitük szerint ítélik meg az emokat. mintha olyan sokat tudnának róluk. azt megsúgom h semmi köze az öngyilkossághoz, csak a sok hüly3 ember fejében már ez van és hogyha valakire rájön a depi akkor egyből "jaaj emo leszek"... közben meg semmit sem tud az egészről. na mindegy. nem akarok veszekedést kezdeményezni vagy bármi ilyesmi, csak a véleményemet nyílvánítottam ki, mivel számomra ez a dolog elég zavaró.
2011. febr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
SEMMI KÜLÖNÖS csak megkell érteni .....
2011. febr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Tintarellano porsedaci aventi tutto,ala bergaskomi.
2011. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-19 03:01

Hát figyi szerintem kicsit vehetnéd lazábban is..:D nekem van egy Emós ismerősök akivel sokat beszéle szal sokat tudok az emósokrül meg ilyenek..és mégis viccesnek tartom ezt..:D ez olyan hogy attól mert szőke vagy röhöghetsz egy szükenős viccesn még akkor is ha tök hülyeség..:D

2011. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez már régi ,valami ujabb nincs?
2011. márc. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én emo vagyok ,de ez rohhadt nagy poén ,tovább mesélem a többi érvágós haveromnak...(hiába vagyunk azok szeretünk ezen poénkodni,nem értem mit kell ezen megsértődni:))
2011. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!