Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak? Van egy barátom...

Mit csináljak? Van egy barátom, aki azt hiszi, hogy félig vámpír, félig pedig angyal és hogy tud varázsolni. Engem is be akar vonni a dologba és azt mondja, hogy én féltünde vagyok, de én nem akarom, viszont azt sem szeretném, hogy megsértődjön rám.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

ez hülye XD már bocsi :D

hát az attól függ, hogy hogy akar bevonni a játékba... én belemennék elég vicces lehet de kitduja XD ez így elég fanatikusan hangzik ahogy leírtad.. az meg már nem jó buli ha ráderőltet minden hülyeséget..

2011. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vidd el elvonókúrára, vagy gyomormosásra ahol közömbösítik az alkohol hatását. Ha nem gyerebe, akkor irasd be egy kisegítő iskolába.
2011. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
és még csak meg sem sértődhet érte, hisz csupa jó dolgokat teszel érte az ő egészsége érdekében.
2011. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ujabb herry potter történet.vidd el dokihoz.féltünde.én meg csipkerózsika vagyok csak az a baj hogy én nem tudok aludni mert van egy 3-honapos babám.akinek mér lehet hogy most több esze van mint a te barátodnak.
2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves a barátod, pedig az sokat számít.
2011. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 éves
2011. febr. 22. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
az hogy be akar vonni a dologba mit takar ? ki akarja szívni a véred?
2011. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a gépét, hogy ne tudjon WOW-ozni, és kobozd el azt a sok hülye Twálájt könyvet...
2011. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 évesen azért nem ártana ennél érettebbnek lennie. Úgy 6. osztályig még belefér, de fölötte már nem nagyon. Szerintem érdemes lenne egy gyermekpszichológustól tanácsot kérni. (nem akarok hülyeséget mondani)
2011. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És tényleg, mit csinál napközbe?? Lehet, hogy csak poénból értette :)

Hány éve ilyen dilis?

Remélhetőleg kinövi.

Ha nem akarod akkor mond meg neki és kész.

2011. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!