Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Iskolába valami, áprl.1-ére?

Iskolába valami, áprl.1-ére?

Figyelt kérdés
főként tanárok szivatására.
2011. márc. 4. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

én meg szeretném majd csinálni, hogy felbérelsz embereket/ismerősöket öltönyben, munkavédelmi sisakban, jönnek a suliba, hogy megvették a sulit a vaterán.

Photoshop-pal összehozol egy kamu árverést.


Biztos jó ötlet, és még senki nem csinálta meg.

2011. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A régi trükkök mindig bejönnek. Szünetben ragasztózd be a kilincset, vagy rakj gombostűt a székére. Nem tudom, hogy lehet-e még kapni Pálpusztai sajtot, de ha azt a radiátorra kened, irtó büdös lesz. A sajtot lehet helyettesíteni más cuccokkal is. Lehet venni bűzbombát. :DDD
2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sz12 ***** válasza:

LEhet kapni olyan sajtot. fúúú az olyan büdös:S:D

s*árban múltkor láttam.

2011. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor belép az ajtón rugd seggbe,és mondd hogy Ápr.1.tanárkám.
2011. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Üsd agyon de ne nagyon,hogy emlékezzen Ápr.1-re.
2011. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi olyat csináltunk tavaly,h vittünk be ketchupot és ütöttünk egy nagyot a padra és olyan volt mintha az orrát törtük volna be egy gyereknek órán és vér helyett ketchupos volt...
2011. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utsó vagyok meg vettünk ilyen kis kukát és vmi nyúlékony izé volt benne,amit jól lehet nyomkodni és fing hangot ad ki zt én nyomtam meg és mindenki elkezdte mondani1xre,h tanár úr!ezt ne csináljátok,h nem akar az egész osztály szaktanárit,mert mi kaptunk...

Most fiúk bűzös bagázst terveznek venni,meg egy kb.2hónapja romlott tarját tenni az ofő táskájába nem tudom,azért mit kunk,de megériXD

13/L XD

2011. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Óra alatt állj fel menj oda a tanárhoz és izomból fejeld arcon.
2011. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a tanar autoval jon suliba akkor vigyetek bototvahabot vagy teiszinhabot,de aze a wc-papir is megteszi es akkor ezeket felhasznalva rakjatok ra az autora.a tesom sulijaba a nyolcadikosok mar kiprobaltak!:d aprilis elseje
2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi azt csináltuk (az osztály) , h megbeszéltük azt, hogy negyedkor mindenki feláll és kimegy az óráról. meg is csináltuk és szerencsétlen töritanár úgy megvolt lepődve :))
2011. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!