Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találtatok már valamilyen...

Találtatok már valamilyen árucikken viccesen elírt szöveget?

Figyelt kérdés
Én igen :D. Pár éve kaptam Avonos karkötőket Angliából, kis dobozkában, meg benne volt egy kis papír, az áru leírásáról, tisztításáról stb, magyarul lerva is. Az áru neve pedig az volt, hogy "testék.zar", testékszer helyett :DDD.
2011. márc. 10. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Jah, roman chipszeken, meg sokat itthon is.

De a kedencem egy hajszaritom volt amire ra volt irva: "Do not use while showering" hat mondom faxa aki zuhany alatt szarit hajat...

2011. márc. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Corában láttam egy plafonról lelógó hirdető táblát, melyen ez állt: Winny Babapiskóta - magozott. Még képem is van róla :)

A legjobbak még a használati utasítások:

Chips zacskón:

Ön is nyerhet! Még vásárolnia sem kell! Részletek a zacskóban!


Tesco tiramisu dobozán (a doboz alján!):

Ne fordítsa fel!


Gyermek Superman jelmez dobozán:

Az ember alapvetően nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja!

2011. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez ugyan nem (úgy) vicces, inkább fura és látszik hogy spórolósak az angolok. :D Itt lakom Angliában (ne kötöszködjetek hogy van ékezetem, kihoztam a laptopomat) és nap mint nap látok fura akciókat. Pl. Asdában egy felirat (angolul persze): AKCIÓ! Régi ár: 4.00£ Új ár: 3.99£!

Kemény 1 penny megtakarítás... :D

Meg még Magyarországon a Tescoban én is láttam az uniszęx szoknyát, ami mellesleg csipkés.

2011. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pedig láttam olyant,hogy rávolt írva:ingyen elvihető,a másik oldalán hogy HOLNAP.
2011. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. kommentelő:

Én is külföldi vagyok, és én is láttam már olyan akciókat! Mondjuk €uróban, de az lényegtelen... :)

2011. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En vagyok a hajszaritost itt is volt mar tescoban 200 helyett 199 forint... Plane az egeszben hogy mar nincs is 1-2 forintos xD


Megj. A tesco az ugyebar brit szoval ezt athoztak hozzank is hogy ilyen csodas akciokat adnak.

2011. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!