Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mit jelent? Ma ebédnél...

Ez mit jelent? Ma ebédnél sajtot reszeltem a kajára, de nem az egész sajtot, hanem késsel levágtam belőle, és azt, aztán kinthagytam a kést.

Figyelt kérdés
Ezután úgy két órával megint éhes lettem, és reszeltem sajtot, amihez otthagytam a kést, noha akkor még nem tudtam, hogy éhes leszek.
2011. márc. 23. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ráérsz marhaságokon agyalni.
2011. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úúúúristen-.-"" gonodolom,mert lusta voltál bevinni. pff.

14/L

2011. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy anyukád nem tanított meg arra, hogy el kell pakolni magad után.
2011. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

OMG milyen hülye kérdés...komolyan ennyire unatkozzon valaki...-.-" ez már nekem fáj,hogy már GYK-n is ilyen nagyon alja kérdéseket kérdeznek.Amugy meg te nem tetted el kérdezd meg magadtól.Mit jelent pf...

A kis szellem beléd szállt és nem tette el.Máskor vigyázz...

2011. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy KÜLÖNLEGES VAGY! Azon kevesek közé tartozol, akik képesek ELŐRE LÁTNI A JÖVŐT, sőt nem csak előre látni, hanem a jelenben törtét cselekedeteiddel MEG IS VÁLTOZTATNI AZT!


Ne aggódj, ezzel a képességeddel NEM VAGY EGYEDÜL! Nem kell magányos zseniként leélni az életed, VANNAK MÁSOK IS, hozzád hasonló képességekkel!


Példának okáért, itt egy idézet a wikipediáról:

"2009-ben először sikerült igazolni azt a már korábban is ismert megfigyelést, miszerint a csimpánzok képesek tervezni a jövőt. A stockholmi állatkert egyik csimpánza ugyanis minden reggel követ gyűjt, hogy megdobálhassa velük a látogatókat (és úgy is tesz, mikor megjelennek) – kivéve akkor, ha az állatkert zárva van."


[link]

2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez a kérdés remek paródiája az ezos kérdéseknek!!
2011. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

... akkor még nem tudtam, hogy éhes leszek.

Elég necces dolog lehet nálad, ha arra még sosem gondoltál, hogy hiába laksz most jól, később ismét meg fogsz éhezni.

Ezt már szerintem egy 3-5 éves gyerek is tudja.

2011. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem te is közénk tarozol. De vigyázz,mindenhol ott van az ellenség,lesnek ránk és követnek mindket,hogy leigázzák dicső népünket! ezt nem hagyhatjuk. Ősapáink hagyatéka ez a háború ami már 100 és 200 éve tart. A legjobbakat kívánja:

Joda mester

2011. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bent kellett volna hagyjad a nyelved valahol ahol gondolom.
2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!