Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik pontosan azok a plejádok...

Mik pontosan azok a plejádok meg reptoidok meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Kérem azok a srácok írjanak akiket mindig oltanak kérdésekben hogy az xy meg z egyből a reptoidokkal jönne.


A 2.-ról már olvastam tiniként pár cikket a túl sokat nem.

Jah és bocs ha rosszul írtam.


Kérdések: hol laknak? hogy néznek ki? ki találta ki hogy vannak ilyenek? ti miért hisztek bennük? mit esznek? ilyenek.


2011. márc. 25. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők egy modernkori mese szereplői, mint régen Hófehérke, Pisroska, vagy a Hupikék törpikék.
2011. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A plejád csillagképből idelátogatók valamint a Raptorok és emberek kereszteződésével kapott faj.
2011. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a helyes szöke pasi Astar Sheran, a plejádiak egyik vezetöje:

[link]

ha jól tudom ez a hölgy Sanat Kumaran, szintén plejádi:

[link]


Itt pedig ketten:

[link]

Úgy látom a plejádok világszerte ismertek,állítólag minden országból egy ermberrel felveszik a kapcsolatot.

Helyes pasi,velem is felvehetné:

[link]

Állítólag valamikor majd a segítségünkre jönnek,azt mondják 2012.12.21-én, de ezt fentartással kezelem,minden esetre meglátjuk mi lesz!!!

A reptoidok azok a gyíkok,vagy mik.Azt hiszem a föld alatt élnek,hipnotizálnak,meg annunakiknak is mondják öket, és az embereket nyomják el,hogy ne fejlödjenek,meg ilyesmi.Egyebet nem tudok róluk.A létezésük nem biztos,bár sok a szóbeszéd...

2011. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Plejádok (magyar nevén Fiastyúk), a Bika csillagképben található csillagcsoport


Pleiádok, a görög mitológiában Atlasz és Pleioné Ókeanisz tengeri nimfa leányai


26 millió évvel ezelőtt két nem emberi űrbeli civilizáció közelítette meg a Földet, és alapított településeket rajta. Ez a két planetáris nem emberi civilizáció a hüllőfélék vagy reptoidok (a Nyilas csillagkép kevésbé ismert csillagairól) és a dinoszauruszok, vagy dinoid társadalom (az Orion csillagkép Bellatrix rendszeréből) származnak.


Tisztelettel: google-team

2011. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
ennyi ökörségetXD
2011. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!