Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szűz a horoszkópom. Nagyon...

Szűz a horoszkópom. Nagyon ciki? Esetleg hogyan veszíthetném el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz! Feküdj össze egy bikával, és a probléma megoldódik!
2011. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el a horoszkópodat a parkba, szerez egy ellenkező nemű horoszkópot, és mond meg a saját horoszkópodnak, hogy menjen vele a bokor mögé, és feküdjön le vele. Még ők elvégzik a dolgukat, addig te menj haza. Így a horoszkópod elveszíti a szüzességét, te pedig örökre megszabadulsz a horoszkópodtól. (mert ő ugyebár a parkban marad, és nem talál haza)


Más megoldás nincs, e gáz szitura... Hard!

2011. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd tudja.
2011. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyere hozzám nyitva az ajtóm.
2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Igényesen csomagold be a horoszkópodat egy tesco-s szatyorba, majd tedd fel a vonatra és vegyél töle érzékeny búcsút, mert soha többé nem fogod látni. Ismerös a szituáció, ugyanezt csináltam. Ezután vettem egy bak horoszkópot a vaterán, úgy hogy hál'istennek sikerült túl tennem magam rajta.
2011. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok és nem érdekel...a válaszokat meg nem értem... olyan mint ha komolyak lennének de én viccesnek titulálom őket!XD
2011. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
ha sikerült megoldanod a problémát meséld el nekem is a megoldás módját mert én sajnos a skorpió horoszkópommal szenvedek :( folyton szurkál :/
2011. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugy veszitheted el mégegyszer,mert már nem vagy az,hogy lefekszel valakivel,és 3-an keltek fel.
2011. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én nem értem mi ezzel a problémád?!Szerintem egyáltalán nem ciki.Elvesziteni vagy megszabaduni pedig nem tudsz tőle,mert már beleszülettél.Ha szégyelled,hogy szűz vagy,akkor ne nagyon elmegesd.Mást nem igazán tudok tanácsolni...
2011. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg olvass kínai horoszkópot, abban nincsen szűz. egy patkány vagy bivaly lehet másoknak ciki, de a szűztől jobb megszabadulni!
2011. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!