Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Cikis meztelen sztorik?

Cikis meztelen sztorik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron borzasztó nagy hőségbe a tetőtéri szobába meztelenül voltunk a barátnőmmel és váratlanul benyitott a barátnőm anyja. Másik: Szintén tavaly nyáron kimentem nagyapám telkére kicsit futni éshát olyan meleg volt így meztelenül tettem azt majd véletlenül átkerültem egy másik telekre ahol az öreg mamák bámultak hirtelen hát ez elég cinkes volt...
2011. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Meztelen voltam ,nem láttál?
2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

a történet inkább meztelen mint cikis, mert én a meztelenséget nem tartom cikisnek. Elmúlt héten szombaton a jó melegben kint napoztam az erkélyünkön, már évek óta ezt teszem. Egyszer észrevettem, hogy a szemközti házból az egyik erkélyre elég sűrűn ki ki jár egy két hölgy valószínűleg anya és lánya. Nem igazán szokott az ilyen zavarni nem vagyok szégyenlős típus. Pár napra rá bevásárláskor megszólított egy hölgy, hogy emlékszem rá?

Jobban megnéztem és akkor jöttem rá, hogy a szemközti házban lakó nő az. Igen feleltem mosolyogva.

Amikor elköszöntünk azt mondta, reméli meleg nyarunk lesz és sűrűn lesz folytatása a szombati "műsornak", na ez egy kicsit ciki volt.

2011. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
10:16-os szerintem nem cikis,amit a nő mondott,hanem akarna tőled valamit. :-)...Barátommal feküdtünk az ágyba,igaz,nem teljessen mesztelenül,de épp történt már valami.Megszoktam,ha valaki beakar jönni,akkor kopok.Hát most nem így történt. :-) Benyitott az anyám,és ahelyett,hogy rögtön kiment volna,ez volt a reakciója:"-Na de kislányom!Fényes nappal???" :-)
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Régebben a 3. kerületben laktunk a párommal egy 15 emeletes ház, 15. emeletén! Nyáron meztelenül d.gtunk az erkélyen és egy idő után feltűnt, hogy a szemközti házból figyeltek a lakók! Túl jó volt, hogy abbahagyjuk! Izgi volt! :D
2011. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
17:50-es, jófej anyád van!!
2011. máj. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
91%
épp mondjuk hogy osztálykiránduláson voltunk és nem csak mi voltunk ott hanem más iskolából is voltak ott páran és vizicsatáztunk és barátnöm elázott mondtuk neki hogy fürödjön meg ..oké megfürdöt egy szál törcsiben járkál a szobában és hívta a mamája ..beszélt vele és leült az ágyamra én mondtam neki hogy menjen el de nem ment ezért mellé ültem és a törölközöjére ülte véletlen bejött egy srác a másik suliból és barátnöm feludrott csak hogy a törcsi ott maradt az ágyom mert ráültem :$ felórdítot bnöm hogy takarodj már innen B+ és hát a mamája azt hitte neki szól ezért megsértödöt és lerakta ..am a srác még kétszer bejött hogy siess az öltözködésel de bnöm min a 3 alkalommal pucér volt...sztem a srác élvezte :P
2011. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jók :D még jöhetnek
2011. máj. 4. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Épp most voltunk osztálykiránduláson Hajduszoboszlón és van egy lány akinek tetszem. Hát elkezdtünk haverokkal ugrálni a thermálvízbe szal homályos volt a víz, nem lehetett már "odáig" lelátni erre elkezdtem magamat lebegtetni a vízen majd észrevettem hogy valami megmarkolja a...khmm és a hasizmaimat is valami állatinagy körömmel...hát igen a lány volt akinek tetszem és eléggé cikisen érezte magát szegény dehát ez van :D
2011. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Annyit ne mint kefélyetek szárazon.
2011. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!