Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Voltatok már gáz/cikis helyzet...

Voltatok már gáz/cikis helyzetben? Kérlek írjatok párat. :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
aha
2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
aztarohadt.:D ez a legcikisebb helyzet eddig..:D mondom írjatok párat... nem arra voltam kíváncsi h igen vagy nem...D:
2011. ápr. 25. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Összefostam magam a tengerparton, és egy éttermen kellet átfutnom, hogy odaérjek a wc-hez, miközben csöpögött belőlem a szar.

Ezt akartad hallani?:D

2011. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen..xĐ
2011. ápr. 25. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Magyar érettségire egy tételt nem tanultam meg. Kihúztam. Engem is kihúztak /illetve el/.
2011. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:/
2011. ápr. 25. 17:03
 7/14 tetris ***** válasza:
88%

Úttörő koromban történt. Nyári táborban voltam Velencén. Reggel fél 7-kor volt az ébresztő, persze mindenki rohant a tábori mosdóba ébredés után. Én is mentem, mert nagyon kellett kakkintanom, de mire sorra kerültem volna, már trombitáltak, hogy sorakozó reggeli tornára.

Hajladozás jobbra-balra, törzsdöntés, ugra-bugra. Alig tudtam már visszatartani, annyira kellett WC-ni.

Utána sorba kellett állnunk a tábori főtéren, napirend ismertetése, ügyeletesek kijelölése, tábori zászló felvonása, előző napi sportversenyek eredményei... stb. Közben már majd összecsináltam magam. Úgy éreztem, hogy a vége már a gatyámban van. Ráadásul nem voltam biztos benne, hogy ami ki akar jönni, az gáznemű-e, vagy szilárd.

Ekkor következett az Internacionálé. Mert még azt is el kellett énekelnünk.

Arra gondoltam, hogy úgyis fúj a szél, elviszi a szagot, meg aztán hangosan énekelünk, nem hallaná meg senki, úgyhogy szépen stikában kis adagonként kifingom magamat. Arra azonban nem számítottam, hogy nem bírom majd visszatartani, és szinte kirobbant belőlem egy menndörgés-szerű oltári hangos, jó öblös fingás.

Szinte lobogott a szoknya rajtam, akkorát fingottam. Az éneklés abbamaradt, hatalmas röhögés. Mindenki hátranézett..... És akkor én is hátranéztem.

A hátam mögött ott kókadozott Kugli becenevű barátnőm, aki félig még aludt, és amikor hirtelen mindenki ránézett, elvörösödött. Na, onnantól kezdve mindenki biztosra vette, hogy a Kugli fingott olyan hatalmasat a szent Internacionálé alatt.

2011. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úristen.:D köszönöm h szántál rá időt és ezt mind leírtad.:D
2011. ápr. 25. 17:28
 9/14 Neménvagyokaz ***** válasza:
16%
Nem még egyszer se. Aki mást állít az hazudik!
2011. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 25. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!