Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jaj nagyon kövér vagyok? Kép

Jaj nagyon kövér vagyok? Kép

Figyelt kérdés

Pedig már mindent kipróbáltam. 90 napos, level, káposztakúra. És nem eszem 6 után! Szerintem ez nagyon fontos! Tartok gyümölcs napokat, és napi egyszer-kétszer eszem csak! Mégsem fogyok...

Van hájrázó övem, meg járok akupunktúrára, és 100 féle fogyitabit is nyomtam! Az utolsó reményem most az adipex. De ha attól sem megy le a hasam, nem tudom mi lesz...

Pls HELP!!!


[link]


2011. ápr. 27. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igazán vicces vagy....-.-"
2011. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Micsoda irónia, de nagyon jó ^^ :D Tényleg ez van :)
2011. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon kövér vagy, ha az Adipex nem használ, vágd fel az ereidet, nincs remény.
2011. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát, igen, meg kell mondjam, eléggé katasztrofálisan nézel ki.


Kidagadnak az ereid (magas vérnyomás a túlsúly miatt), a hájrétegek már kockákká álltak össze (fogyni kéne...), a fejed meg már rá se fért a képre, annyira kövér vagy.


Szerintem kezd meg a cián-diétát! Az a leghatásosabb! Egyetlen kúra, és rövid időn belül eléred az áhított súlyt. (Hátránya: a fogyás nem áll meg addig, amíg csak csont marad belőled, dehát istenem, úgy szép a halál, ha zajlik!)

2011. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Esetleg erről a HÚDEJÓ, VAGY HÚDIJA, vagy milyen "szpré"-ről esetleg van tapasztalat? Hova kell fúni? A hasamra?
2011. ápr. 27. 17:20
 6/20 anonim válasza:

Együtt érzek veled,kedves kérdező,hasonló cipőben járunk.:(

Sajnos képem nincs,de 170 centi vagyok és 40 kiló.:( Én ezeken kívül még fóliáztam is magam,mégse fogytam.:( Ugye milyen igazságtalan az élet?:(

:D:D:D

2011. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Ez sem te vagy az bizti.
2011. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
a hoodiát a szájba kell fújni ha hízni akarsz nagyon jó ugyanis nem elveszi hanem meghozza az étvágyat... pedig az ellenkezőjét állítják.......
2011. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bucser ne csináld már!!! Nem akarok anorexiás lenni! Mondjuk ezt a ciánt még nem próbáltam...
2011. ápr. 27. 17:22
 10/20 anonim válasza:
Ne mondd már, hogy te vagy a képen. Egy kigyúrt macsó itt rinyálna mint egy kis csitri csaj? Ha meg mégiscsak te vagy, akkor nagyon gáz vagy.
2011. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!