Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetnék igazi nindzsa?

Hogyan lehetnék igazi nindzsa?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sok könyvet elovastam a témában és harcművészekkel is beszéltem, hogy fejlesszem a tudásomat, sok technikát el is sajátítottam már: tudok sájá-sujázni a számmal, és hiss-huss mozdulatokat a kezeimmel, így ni: Hiss-huss! Félelmetes nem?! Aztán tudok még féllábon állni, miközben egy szusit egyensújozok az orromon, a rekordom eddig 2 másodperc, aztán le tudok gugolni a nélkül, hogy kiszakadna a gatyám és két kézzel már elég jól tudok pálcikával enni. De úgy érzem még rám fér a tanulás, úgy hallottam nem elég a technikákat tudni, hanem lélekben kell igazán felkészülni erre... Ti miket javasoltok még, hogyan tökéletesíthetem a nidzsa tudásomat?
2011. ápr. 30. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el karaterozni, csinálj dobócsillagot, vegyél egy fekete göncöt a többid már megvan hozzá.
2011. máj. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Íratkozz fel a parlamentbe Orbánék mellé,és ottan megtanulsz viaskodni.
2011. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Lindát, hátha tud segíteni.
2011. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sobo8 ***** válasza:

A nindzsa legokkultabb fegyvere a kudzsikiri gyakorlat. Én csak az utolsó műveletet szoktam csinálni, ezáltal áthat a Tudás alkotóelem.

De ezt nagyon kitartóan és türelmesen kell végrehajtani. Sok sikert hozzá.

2019. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!