Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor valjatok mar be hogy...

Mikor valjatok mar be hogy jofej vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor fogtok nekem is youtube-ra videokat tenni aval,h ennyire szerettek.mikor fogjatok lerajzolni a cuki pofam,mikor fogtok leveleket irni ,mikor fogtok fanfikciokat irni rolam,mikor fogtok cikkeket irni rolam>Mikor fogtok autogrammot kerni,mikor fogtok rajongoi tabort nyitni nekem?? mikor fogjatok az en nevem firkalni mindenhova,a fuzetetere az unalmas mateken..mikor fogjatom az en hangom utanozni,mikor fogtok ram gondolni,arra h vajon most mit csinalok... mikor???
2011. máj. 1. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És az ápoló már vallott neked szerelmet? Mert a szomszéd kórteremben a Mária Terézia már csókot is kapott.És a Napóleont is többen szeretik.
2011. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1.=soha mert nemvagy "jofej"

2.=soha nem teszünk fel youtube-ra mert nem szeretünk,max a hónap fosa témakör bemutatójának.

3.=soha mert csúnya vagy.

4.=soha mert minek írnék levelet?

5.="fanfikciokat" se mert még mindig gyík vagy

6.=cikkeket se mert senki se venné meg max te 2x.

7.=soha mert ha ottlennék énis tőlem kérnének autogrammot,és az én rajongói táborom lenne ott:S

8.=én csak márkákat szoktam firkálgatni ami nekem van(Vans,dc,monster,)főleg nem "mateken" ami egyébként matek de ezt is beírhatjuk annak h gyökszi vagy.

9.=soha nemfogjuk a te hangod utánozni mivel ezt a kérdést le ÍRTAD.soha nemfogok rádgondolni mert a cél ugyan az akk is ha lenyomom az ujjam a torkomba.

10.=leszarom mert senkit se érdekelsz "te nagyon vicces gyermek" csá.

2011. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

antikbol lesznek a legnagyobb rajongok:))

koszonom az erofeszitest amit ertem tettel,orommel fogadtam,hogy erdekellek

2011. máj. 1. 18:29
 4/17 anonim ***** válasza:

A problémáidra vannak nagyszerű gyógyszeres kezelések.

Bár ha ilyen szöveget élőben előadnál nekem én helyretennélek gyógyszer nélkül, két nagy pofonnal. :)

2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát te inkább LÓFEJ vagy mintsem jófej.
2011. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen jófejek már hányódtak a kőkorszakban is,pl.Barney és a barátja Freddy.
2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Soha nem raknálak fel a youtube-ra,mert úgyse nézné meg senki se...

A lónak előbb rajzolom le apofáját,mint neked...

Levelet nem írok,mert úgysem tudsz olvasni...

Nem tudom mi az a fankfikcio :S De ha tudnám sem írnék...

Cikkeket valószínűleg soha,nem készülök újságírónak...

Autogrammot csak akkor,ha már megtanultál olvasni és írhatok rajongói levelet is...

A rajongói táborról csak annyit,hogy kár lenne megnyitni senki sem lenne benne,csak én,de csak ha jól megfizetnél...

A nevedet csak akkor firkálnám mindenhova,ha már te is megtanultad leírni...:D Ja,és matekon meg inkább számolok,amit te úgysem tudsz...:):):)

A hangodat nem tudjuk utánozni,mert még beszélni sem tanultál meg!Maximum csak gügyögnénk,mint te...Kinek hiányzik ez????

Rád gondolni majd akkor fogok,ha meg akarok magamat hánytatni...

Az meg,senkit sem érdekel,hogy mit csinálsz...

Most akkor találd ki,hogy jófejnek tartalak-e vagy nem!!!?????

2011. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ne induljatok mar be ennyire,de aranyos h idot szantatok ram

az utolsoelottinek szeretnek bovebben valaszolni:


1.A youtube videokat ellenorzik stb.. meg amugy sok lenne a negativ komment .. mert latom nem nagyon csipteK:)) vegul az a lenyeg ,h erzeseket valts ki az emberbol.lenyegtelen h negativat v pozitivat.Sok idiota enekes meg szinesz gazdag

2.az allatok pofajat konnyebb razolni,ezert menne konnyebben a lo rajzolasa.. ahoz hogy az en pofam lezarjold jol,es felismerheto legyen ..kell a gyakorlat

3.ha nem tudnak olvasni akkor nem iran e bolcs valaszt le,am meg hieroglifakat is olvasok ,csak most nem megyek bele a talentumokba

4.A fabfikcio az amikor tortenetbe foglalod az egyik kedvenc hosodet es o a foszerepol.. amugy google a baratod

5.nem lehet tudni mit hoz a jovo,meg lehetsz ujsagiro.. sok sikert!

6.autogrammhoz irni kell tudni .nem olvasni

7.hol a fairplay ebben a rohano vilagban?

8.a nevemet ovodaban tanultam meg irni :) azota buszen firantom ide-oda

9.Szombaton megyek egy ilyen valami szobeli versenyre,vajon h fgjak osztalyozni a gugyogesem

10. a hanytatasra vannak jobb modok,ha akarod linkelek

11.nah ebben ne legyel mar biztos,anyukam most ordibalta be a szobaba ,h mit csinalok..

koszonom :) varom a reakciod :)

2011. máj. 2. 20:11
 9/17 A kérdező kommentje:
fan* elnezest de sietek valaszokat irni... rengetegen irnak most nekem es nehez ertelmes valaszt irni min1ikre..
2011. máj. 2. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :):):)


1.Tényleg ellenőrzik a youtube videókat,de hogy rakjunk fel rólad videót???Mert téged videózni sem lehet,mivel tönkremenne a kamera,ha levideóznánk téged...


2.A te pofádat is könnyű,lerajzolni,mert egy lóéhoz hasonlít,már előttem is említették,hogy LÓFEJ vagy,de nem baj,majd elmúlik:D:D:D


3.Nem tudsz olvasni se,csak az anyukád olvasta fel neked,amit írtam,és ő is válaszolt rá,úgy,hogy nagy nehezen kinyögted,mit írjon...Csak ő érti a gügyögésed :D


4. A google tényleg egy jóbarátom...:) Te is ismered????


5.Lehet,hogy az leszek,de akkor sem rólad fogok írni,nem vagy te olyan fontos személyiség...:)


6.De ahhoz,hogy írni tudj,olvasnod is meg kell tanulnod...

De ha lenne egy ki eszed,megértetted volna,hogy ha autogrammot kérnék,rajongói levelet is küldenék...:)

Csak még nem vagy sztár...:S:S:S


7. hát igen XD


8.Ha ilyen nevem lenne,mint neked,nem lennék rá ilyen büszke,ha egyáltalán tudod,hogy mi a neved,mert nem nézem ki belőled...


9.Remek...Tuti,hogy megbuksz...


10.Elég ha csak rád nézek,nem kellenek ide linkek...


11.Anyukád csak azért kiabált,hogy úgy tegyen mintha foglalkozna veled,nehogy megsértődj...Pedig nem is volt kíváncsi a válaszra...


Persze,hogy nehéz értelmes választ írnod...Inkább ne erőltesd meg magad...:S Inkább szólj valakinek,hogy írja meg helyetted...

2011. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!