Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik voltak eddig a legjobb...

Mik voltak eddig a legjobb beszolasaid amiket csak ugy `veletlenul` mondtal vagy rogtonoztel?

Figyelt kérdés

Amiket magadtol talaltal ki es nem vicclapokon kerestel

es mit szolt hozza az akinek beszoltal?


2011. máj. 12. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
egy csajra egyszer azt mondtam, hogy "bögyteriográf", egy srácnak meg, hogy: "tehén, kívülről-belülről, de a legtöbbre nem emlékszem mert instant jön az agyfasz, és olyankor csak lököm magamból a dumát miközben röhögök mint egy beszívott languszta szóval sorolhatnék többet is ha emlékeznék rá :D
2011. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amikor megvettük az 2 üveg egybecsomagolt kólát, mert "együtt finomabb"
2011. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kolléga reggel evett narancsot: "korán reggel déligyümölcs?"
2011. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
(Felnőtt képzésben) Az egyik órán a pasi tanárunkkal a mikrobiológiától valahogy eljutottunk a szexhez. Kérdezte, h olvtuk-e már azt a bizonyos könyvet, ami olyan mint a Kama Sutra, de kínaiak írták. Én eléggé visszahúzódó voltam és a mai napig sem tudom, h miért szólaltam meg, de hangosan megkérdeztem, h "Képek vannak benne?" Ő ezen nagyon elröhögte magát. Addig észre sem vett, mert én attraktív sem voltam, ezek után viszont 5-re vizsgáztam. :D
2011. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
A húgom mondta 5 évesen:Sose lakj jól, mert nem marad hely az édességnek.
2011. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez a hugis szöveg nagyon cuki és nagyon bölcs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mostantól ez lesz kiírva a hűtőmre. :D
2011. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor szoltam bele,amikor az estike,reggel nyílt ki,és én azt hittem hogy este van.
2011. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Vezetek a városban, előttem egy gyalogos próbál átkelni. Persze megállok, átengedem, mert miért ne. Int, hogy "köszi". Mire én: NE INTEGESS... FUSS!!
2011. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

egyszer osztálytársaim verekedtek, erre beszólok, hogy ne öljétek meg egymást nagyon, mert az már egészségtelen. csak kicsit öljétek meg egymást.

az mondták, hogy lol.

2011. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy osztálytárs haveromnak a csajának a neve Bianka, de csak Biának hívjuk. amikor a csaj nem volt suliban mert beteg volt, a fiúja megszólalt: "nekem az életem a Bia" erre én: "nekem meg a pia" mindenki röhögőgörcsöt kapott xD
2011. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!