Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a különbség a férfi és a...

Mi a különbség a férfi és a női mell között? A nők miért nem mutathatják a mellüket szabadon?

Figyelt kérdés
És a férfiak miért? Talán mert a nőké szexuálisan izgató? Sok nőnek az izmos férfi felsőtest, akkor a férfiaknak állandóan pólót kellene hordaniuk? Mégis ki találta ki ezt a törvényt? Vagy valaki tudna linkelni arról egy leírást, hogy a női mell látványa milyen súlyos szellemi károkat okoz a kiskorúakban? Mert én láttam az anyámét és mégis élek.
2011. máj. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők is szabadon mutathatják a mellüket, vehetnek fel melltartó nélkül tök átlátszó felsőt, monokinizhetnek, ők is azt csinálnak, amit akarnak. Az én anyukám is szokott meztelenül flangálni a lakásban a hálószoba meg a fürdő között, én is látom őt már gyerekkorom óta, nekem sincs tőle semmi bajom. Minden családban más szokások, más felfogás, ennyi. 20N
2011. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De TV-ben pl. nem nagyon mutogathatják. Vagy megy a 18+-os műsorok közé.
2011. máj. 18. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
mert a nőknek sokkal nagyobb, a termékenység jele, jelkée.egyszerűen ez egy intim testrész, és nem szeretik mutogatni az emberek. az más, ha a rokonaidét láttad.
2011. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor a férfiak is vegyenek pólót, mivel nem bírom a férfi felsőtesteket, mert heteroszexuális vagyok.
2011. máj. 18. 23:50
 5/5 anonim válasza:
Ha nem birod a férfi felsőtesteket (már ha férfi vagy) akkor inkább mondanálak homofóbnak
2011. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!