Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért ott válnak az emberek...

Mért ott válnak az emberek hülyébbé, ahova okosodni mennek?

Figyelt kérdés
Szóval miért lesznek a egyetemisták egyre hülyébbek az évek haladtával? :)
2011. máj. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az okosok hülyéskednek (mert megtehetik XD), a hülyék megy okoskodnak



mint a rendőr meg a delfin története

2011. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a tanárok hűlyéskednek.
2011. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Neked ki mondta ezt?

Vagy ez valami vicc?

(Azt észrevettem hogy itt a gyakorikérdéseken egyre több a hülyeség, vagy csak viccelni próbálnak?)

2011. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találó kérdés. Mert amikor bekerülnek egyetemre, elszállnak maguktól, hogy ők most hű de nagy valakik lettek, közbe meg ugyanolyanok, mint eddig.

Ha bolondosak voltak, ha viccesek, ha komolyak, ha bármilyenek is, az egyetem alatt és után még olyanabbak lesznek szerintem. Mert az, hogy milyenek a személyiségük része, és ha valaki megerősödik, akkor a tulajdonságai is.

Amúgy hány éves vagy?

Én amióta egyetemre járok (cirka 2 hete), egyre hülyébbnek (a butább talán jobb kifejezés lenne) érzem magam agyilag. Eddig azt hittem okos vagyok. Aztán szépen lassan rájövök, hogy mégsem, hogy mennyire nem értek pl. az analízishez..., hogy mennyire nem értek szót a többiekkel, hogy egyre furcsább vagyok és nem akarok olyan lenni, mint az egyetemisták többsége. De ez már nem is a kérdéshez tartozik, bocsi.

Ez a kérdés nem semmi, most pár napig szerintem ezen fogok gondolkodni, de te mire jutottál ezzel kapcsolatban?

2011. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!