Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt hallottam, hogy a szőlőnek...

Azt hallottam, hogy a szőlőnek tápanyagokban gazdag talaj kell. Az jó, ha a töveikhez különböző ételmaradékokat rakunk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt húsra, fehérjedús dolgokra. Elsősorban olyan ételekre, amelyekben sok a tápanyag.
2011. máj. 21. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap kétszer annyi kaját csinálok, a felét kiviszem a tövekhez. Csak pár nap után maszkban kell odamenni...
2011. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egy nagyon jó ötlet. De ha nincs arra pénzed, hogy többet főzz, elég ha odasz@rsz a tövében. Azt a szőlő hamarabb feldolgozza, meglátod olyan szőlőszemek lesznek oO
2011. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen jó, én minden nap rendelek nekik valami kínait vagy egy nagy pizzát és kiszórom a földbe.
2011. máj. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy kis édesség sem árt, mert attól jól meghíznak a szemek.

De ha cukorbetegek, akkor tilos!

2011. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészítőket is adj nekik, és minden reggel fecskendezz be nekik szteroidot!
2011. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
....meg asztronautát is.
2011. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,rátojok.
2011. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!