Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a háttérhatalom...

Én vagyok a háttérhatalom vezetője. Van valami kérdeznivalód?

Figyelt kérdés
Röviden rólam: Abraham Klausmannak hívnak, 1960-ban születtem Izraelben. Szabadkőműves, illuminátus és orthodox zsidó vagyok. És miattam nincs négyes metrótok, felhőkarcolótok, stb.
2011. máj. 22. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, az, hogy miért teszel fel feleslegesen kamu kérdést? Mert az ilyen lowság már unalmas, s nem csak én érzek így szerintem..
2011. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van, beteg vagy?
2011. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van, több is:


Mikorra várható egy újonnan generált "halálos" kamujárvány, amiért sürgősen be kell oltatni sokmillió embert?


Hogyan tervezitek a magyar vízkészlet elszállítását, vagy inkább itt akartok letelepedni?


Ha ide akartok jönni, miért jó az nektek ha a cigányok elburjánzanak Magyarországon? Mit fogtok csinálni velük? Koncentrációs táborok?


Miért jöttek nemrégen felderítőgépek tőletek, mire voltak kíváncsiak?


Mikor válik elérhetővé az északi sark jégtakarója alatti olaj, és ennek fényében vajon mire számíthatunk a "zöld energia" támogatását illetően?


Az Eurázsiai unió és az Észak-Amerikai unió kiépülése után, fog-e terjeszkedni, Afrika és/vagy Ausztrália fele?


A világállam létrehozása nem ütközik-e idegen civilizációk érdekeibe?

2011. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Válaszok sorrendben:


- 2012. December 21-én. De nem oltóanyagot kaptok, hanem chippeket, amivel figyelni tudunk titeket a GPS segítségével. És csak a gojok kapják meg.


- Nincs szükségünk a ti vízkészletetekre, mi már kifejlesztettük a vízsótlanítót, de nektek nem adunk belőle.


- A földetekre sincs szükségünk. Egyszerűen élvezzük azt, hogy szenvedtek a cigányok miatt. Egy valóságshow-t is csináltunk, ahol lehet szavazni, hogy a romák raboljanak, vagy a magyarok kövessenek el rasszista eredetű bűntényt, de csak Izraelben lehet nézni.


- Majd ha elolvadtak a jégsapkák. A zöld energiát nem támogatjuk, mert azt nem tudjuk pénzért eladni.


- Igen.


- Minket nem érdekelnek, mert mi kiválasztottak vagyunk.

2011. máj. 22. 19:01
 5/9 A kérdező kommentje:

"Igen, az, hogy miért teszel fel feleslegesen kamu kérdést? Mert az ilyen lowság már unalmas, s nem csak én érzek így szerintem.."


Mert humorosnak gondolom. Nagyon jól tudtam hasonlókkal idegesíteni vele az antiszemita/szkinhed ismerőseimet (de a legjobb az volt, mikor megtetszett az egyiknek az Orphaned Land n. zenekar és utána elmondtam nekik, hogy izraeliek).

2011. máj. 22. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
amúgy ez az oldal úgy működik h te kérdezel mi meg válaszolunk nem pedig fordítva vágod?
2011. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak azt kérdezte, hogy van-e kérdezni valónk, szóval semmi bajod nem lehet.


Én zaratnék válaszolni a kérdésre: Igen, van.

2011. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeretnék* (:
2011. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Huligáncs válasza:
nyikhaj kis hülyegyerek
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!