Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kaptam egy találós kérdést...

Kaptam egy találós kérdést egyik haveromtól, és fogalmam sincs mi lenne rá a válasz! Na, ti kitaláljátok?

Figyelt kérdés
Hosszú rizsa van az elején, a lényege annyi, hogy elmegy egy túrista tatáról kiskunfélegyházára. Kiskunfélegyházára pénteken ér oda, de 2 nap múlva, ugyan csak pénteken indul tovább. Ez hogyan lehet? Lehet én vagyok nagyon hülye, de 3 napja tette fel, és még mindig nem jöttem rá:D...Köszi mindenkinek!
2011. máj. 25. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem a sok rizsában van a lényeg.De ha nem akkor tudok egy nagyon nagy hülyeséget mondani rá.Lehet hogy balesete volt és kómában volt 5 napig..csak az után kelt fel (ott a két nap)És pénteken hazaindult.(tudom hogy hülyeség,de ennyit tudtam rá mondani..xd)
2011. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, hát a sok rizsa annyi, hogy Bélának hívják,tatán lakik, és nagyon szeret kirándulni. Egy nap úgy dönt, hogy elmegy tatáról kiskunfélegyházára...és akkor innen amit leírtam.
2011. máj. 25. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ma van szerda és "2 nap múlva" pénteken indul tovább. Tehát a "2 nap múlva" az a mához van viszonyítva és nem a múltbeli eseményhez.
2011. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
péntek a ló neve -.-" ezért kérek pontozást xD
2011. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nemértem mérnem tuttad kitalálnii xDDD ez könnyűű :P
2011. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2-szer volt napfogyatkozás aznap, ezért a 2 nap múlva, teljesen világos:D
2011. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lool hát tényelg a ló neve péntek, mert pénteKEN ér oda meg péntKEN indúl tovább :D
2011. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem, péntek a bennszülött, akit megmentett, ráköti a lábára és RAJTA ér oda :D
2011. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a lova neve Péntek pff -.- ennyit nem tudsz XD
2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ennyit nem tudok:D...De köszi mindenkinek...saját megnyugtatásomra csak annyit,hogy nem csak én nem találtam ki...
2011. máj. 26. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!