Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnél csatlakozni a...

Szeretnél csatlakozni a lázadókhoz?

Figyelt kérdés

A nevem Galen Marek, 21 évvel a Galaktikus Birodalom megalapulása előtt születtem(azóta 139 földiév telt el).

Egyike vagyok az első lázadóknak, akik arra tették fel életüket, hogy visszaállítsák a rendet, de szükségünk van támogatókra. Aki úgy érzi hogy kész megküzdeni a szabadságért, a szeretteiért az kérem jelezzen és felvesszük vele a kapcsolatot


2011. jún. 2. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
azvagy te Galen Marek :D:D
2011. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mark86


muszáj magadból hülyét csinálni Karell Gott?

hány éves vagy igazából? 8?

hogy találtál erre az oldalra? 404 dobta a linket?

2011. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eljött a pillanat. Kilépek az MSZP-ből, és csatlakozom hozzátok. Várom a kapcsolatfelvételt!
2011. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy Darth Sidious megölt. Gondolom eggyé váltál az erővel, és azáltal írtál valahogy ide.
2011. jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
Persze... Én pedig Q vagyok (láthattál a STAR TREK-ben is) egy mindenható lény, aki fölötte áll minden hatalomnak... Szóval nyugodjatok meg Földlakók, már régen kiírtottam visszamenőleg az összes Földre veszélyes fajt... Kivéve a borgot, hogy a Föderációnak legyen egy ellensége, ami ösztönzi a fejlődésre...
2011. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak akkor ha megkapom az 1000éves sólymot, meg egy X szárnyút :P
2011. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg sci-fi témájú történet alapszik az igazságon, hogy az emberek szokják az idegen civilizációk létezésének gondolatát. Jelenleg ennél többet nem tehetünk, míg el nem érik a kellő fejlettségi szintet.
2011. jún. 2. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen csatlakozom. Meg akarnak vágni matekból. Minden lázadásban benne vagyok.
2011. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Nincsenek neked kissé paranoid hajlamaid??? Szerintem fordulj orvoshoz!!!
2011. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lázadni akarok!
2020. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!