Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek a kutyámmal? Olyan...

Mit tegyek a kutyámmal? Olyan bunkó! (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött hogy a kutyám szerint nem illek össze a csajommal. Elmondtam a kutyámnak hogy az ő kis szerelme az az uszkár meg pláne nem illik vele össze mert a kutyám egy Masztiff. Erre belém köt és elmondta hogy a horoszkópja szerint összeillenek. Erre elkezdtem káromkodni mire ő az anyámat szidta! Amikor átjön a csajom elkezdi a kutyám : szerintem nem illesz össze ezzel a marhával mert nem szeret engem.... Miért olyan bunkó a kutyám??? :D
2011. jún. 20. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A kutya olyan mindég mint a gazdija.
2011. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor az az előző gazdája lehetett. De a kutyám aki velem bunkózik már megpróbálta megölni Cisert. (az az a kutya psziholugus)Sajnos szegénykét egy sztriptízbáról mentették én meg hazahoztam.
2011. jún. 20. 20:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A kutyád egy pszichiátriai eset veled együtt!
2011. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
a kutyádat szanatóriumba kell küldeni vagy egyszerűen csak dobd be a patakba (amit magaddal is meg kell majd tenned)
2011. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd el a pórázát és akaszd fel magad,hogy jobb legyen neki :D:D:D
2011. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az mind semmi: az én lakásomban nem lehet gyors, vagy hirtelen mozdulatot tenni, mert a kutyám elkezd pörögni, mint a centrifuga, és a lendületi-energiájával mindent elsöprő tornádóörvényt kavar, ami pusztító hatással van a különböző lakberendezési tárgyakra, ráadásul, ha agresszíven ráförmedek, hogy: „Please, don’t hurt me!”, elkezdi szavalni Arany Toldiját. Barátnőt nem vihetek haza, mert olyankor eljátszza, hogy ő maga Jack Nicholson, majd száll a kakukk fészkére, ja, és állandóan zsd vicceket mesél, és gonosz tekintettel néz rám; még a pajeszommal is ércelődik. Úgyhogy egy cipőben járunk... :(
2011. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi hát igen. a mai kutyák ilyenek.

a többinek meg ez csak HUMOR

2011. jún. 20. 21:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy: "Egyéb kérdések/Humor" kategóriában, mégis mire számítanak egyes emberek! :)
2011. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el én is az egyik "többiek" vagyok és tudom hogy csak humor ezért adtam humoros választ...-.-""
2011. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondom "Egyéb kérdések/Humor" kategória!!! Az a felkiáltójel, valójában kérdőjel!!! :DD
2011. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!