Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bejön az IHM-mizu videója?

Bejön az IHM-mizu videója?

2011. jún. 23. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen.Sokkal jobb, mint az eredeti.
2011. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ettöl a verziótol már nem hánytam el magam!XDXD
2011. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,a keverőpult rendesen odabax! :DD
2011. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Basszus, ez az eredeti, Fluor "B*zifej" Tomi csak ellopta tőlük! :D
2011. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bár az eredeti VERHETETLEN!!
2011. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hányjuk a szart lapáttal én meg pár haver. Na mond csak mi a pálya? Ha hívnak menni kell. Ebből nincs kiút folytassuk hát fiúk. Egysze béjön ez a szitu egysze béjön ez a szitu.

Csak akkor dolgozunk ha úgy van és általában úgy van, bent megtalálsz az ólban. Mert nekem itt van ez a marha ki az UHT-t leadja, na csináljunk most vajat amit eladunk majd holnap. Kicsi lány ó szia hello, áljunk össze mint két kicsi lego ó na figyumár mondom mi a szitu te lány én meg fiú na mizu mizu mizu? A kocsmák rég bezártak a komák setétek. Mind megerszkettek az enyém kemény lett. Lábai szétdobálva asszony a szénába. Te én én a félhomályban... lábad mostál má ma? xD

2011. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!