Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha be szaladok egy lepedővel...

Ha be szaladok egy lepedővel magamon, szellemnek öltözve egy boltba nagyobb hipermarketba és húúúúhooogok meg ijesztgetem viccből az embereket és mondjuk el kapnak akkor mit tehetnek velem kaphatok valami büntetést? :D

Figyelt kérdés

majdnem valahogy így gondolom:

http://www.youtube.com/watch?v=EaOMdRm3q4I&feature=grec_index


2011. jún. 24. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szakadnék a röhögéstől, ha találkoznék veled! nagyon vicces, csak az a baj, hogy nem mindenkinek...de szerintem "csak" kitessékelnek.
2011. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval, tényleg elég vicces lenne :D, bár ez függ attól is, hogy mennyire van ott humorérzékük az embereknek, milyen a kedvük, stb.
2011. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen: hatósági személy által, azonnali hatállyal végrehajtott, teljes körű végbélmotozást, gyomormosást, és négy évet egy fehér helyen.
2011. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Boltja válogatja. Ha az enyémben történne, leütnélek mint a rongyot és átadnálak a rendőrségnek azzal, hogy ki akartál rabolni. Kellemetlen óráid lehetnek emiatt.

Hipermarketben attól függ, mennyire agresszív a biztonsági őr, bár akkor sem úsznád meg ejnye-bejnyével!

2011. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,bevisznek a pszihiátriára.
2011. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csicsek Zoltán ***** válasza:

amikor a kérdést megláttam, rögtön levágtam, hogy egy Remi rajongóval állok szemben.

Egyébként szerintem nem úsznád meg úgy mint ő, mert neki már nagyon nagy kultusza van Franciaországban.

2011. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Igen,bevisznek a pszihiátriára."

Aha persze és mit csinálnak velem 16 éves kamasz hülye gyerek keresi az izgalmat meg a balhét be visznek oszt ki is engednek mer rá jönnek semmi bajom!

16/F

2011. jún. 25. 03:26
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor fejbe fognak baszni egy lapáttal kivisznek a temetőbe és az első sírba élve betemetnek ami kivan ásva :D
2011. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!