Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces dolgokat csinált...

Milyen vicces dolgokat csináltatok valamelyik reggel, véletlenül?

Figyelt kérdés
Nálam mindig a reggeli készítésnél akad valami az álmosság miatt :D Volt már olyan hogy elkészítettem a gabonapelyhet, de a gabonapelyhes zacskót a hűtőbe raktam vissza, a tejet meg oda ahol a pehely volt.. :D Meg olyan is volt hogy a joghurtos kanalat a kukába, a poharat véletlen a mosogatóba dobtam..
2011. jún. 29. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Már bocs, de ez egyáltalán nem vicces, szimplán a rutintevékenységek felcserélése, ami elég sok emberrel előfordul.
2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Másnaposan megborotválkoztam. Az arcom egyik felét összevagdostam a másik fele szőrös maradt. Bár ha az ember egyszerre kettő borotvát lát, akkor nem ám olyan egyszerű ez a mutatvány. :)
2011. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Én, egyik reggel, mikor bekómázva ébredtem fel, véletlenül a kutyámat húztam fel a lábamra, zokni helyett… Néztem is, hogy hogyan megyek előre, amikor egyhelyben állok, szóval elég fura volt… De végülis nagyon megtetszett, így a szomszéd kutyáját is felhúztam a csupasz lábamra, és egyhelyben állva körbeszaladtam az egész lakónegyedet. ;)))
2011. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Nagy marháknak adtok enni,de semmi baj ,majdcsak kinövitek.
2011. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

22:09

Ez igenis vicces.Lehet,hogy te nagyon okos vagy,de ez a humorkategória.Fas.zmerev népművészeti agyagedények ha el is olvassák,legalább ne kommenteljenek! Mindnyájunknak jobb lesz így.

Üdv:egy paraszt

2011. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én felkeltem..aszem ez elég vicces.
2011. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyszer amikro epp felkeltem es keszulodtem suliba a fogkrem helyett egy kremet nyomtam a a fogkefere
2011. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 KoviAti ***** válasza:
én per pillanat tesómmal alszok mert nem mer egyedül aludni... egyszer felkelek este 02:00 körül oszt a lába a számba van, tolnám el magamtól h forduljon már rendesen az ágyba, de később kiderült h én fakszek keresztbe -.-
2011. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én reggel a fogkefét egyszer jól megszappanoztam, mikor elkezdtem fogat mosni, jöttem rá, hogy valamit elcsesztem.
2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
fingottam.
2015. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!